Jak pokonać zmartwienia i poradzić sobie ze stresem

Każdy niekiedy się martwi. Problem zaczyna się wtedy, gdy zmartwienia utrzymują się dłużej. Mogą wtedy przyczynić się do licznych schorzeń. Co więcej, umysł skupiający się na zmartwieniach jest zdezorientowany i podzielony, a przy tym niezdolny do efektywnej pracy. To wszystko sprawia, że pokonanie negatywnych myśli jest nie tylko kwestią szczęścia, dobrego nastroju i sukcesu w pracy. To również warunek pozostawania w zdrowiu i utrzymania dobrych relacji z innymi ludźmi.

Zmiana nastawienia i wyszkolenie umysłu, aby skupiał się na harmonii, spokoju, pięknie, miłości i zrozumieniu, wymaga pewnej pracy, ale jest wykonalne. Trzeba tylko konsekwencji i determinacji. W tej książce wyjaśniono przyczyny różnych zmartwień, tych, które rodzą się w naszych domach i w pracy. Są tu wskazówki, jak sobie radzić ze stresem, uniknąć wypalenia zawodowego i wypracować, a następnie utrzymać pozytywne nastawienie, które pozwoli na zastąpienie trosk pozytywnymi myślami i działaniami. Nie można całkowicie wyzbyć się zmartwień, ale dzięki tej książce dowiesz się, jak zminimalizować ich negatywne skutki i przekształcić je w pozytywne działania, które wzbogacą Twoje życie i sprawią, że będziesz szczęśliwszy.

Dzięki tej książce:

• Dowiesz się, dlaczego zamartwianie się jest groźne i jak nad nim zapanować

• Nauczysz się właściwego podejścia do stresu związanego z pracą

• Zaczniesz pokonywać strach i przyjmować pozytywne nastawienie

• Dowiesz się, jak radzić sobie z presją czasu i stawiać czoła zmianom

• Staniesz się szczęśliwszym, bardziej spełnionym człowiekiem

Przeżyj dzisiejszy dzień z radością!

Dale Carnegie był pionierem ruchu na rzecz rozwoju ludzkiego potencjału. Jego nauki i teksty pomogły ludziom z całego świata zyskać pewność siebie, poprawić relacje międzyludzkie, odnieść sukces zawodowy, pokonać strach i pohamować skłonności do zamartwiania się. Jego najbardziej znana książka Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi została przetłumaczona na 36 języków, a w 2002 roku otrzymała tytuł najlepszej książki biznesowej XX wieku. Dale Carnegie prawdopodobnie bardziej niż ktokolwiek inny z jego pokolenia nauczył ludzi, jak żyć w dobrych relacjach z innymi.

Informacje dodatkowe o Jak pokonać zmartwienia i poradzić sobie ze stresem:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2018-06-05
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak pokonać zmartwienia i poradzić sobie ze stresem

Jak pokonać zmartwienia i poradzić sobie ze stresem - opinie o książce

Ponownie książka bardziej dla liderów, kierowników, a jeśli dla normalnych pracowników to takich, którzy pracują w korpo. Wiele przykładów "z życia" i przestawienie jak można załatwić sytuację, żeby osiągnąć dobry efekt, a jakich rozmów/feedbacków unikać.

W dużej mierze skupienie się na tym jak ograniczyć stres i jak zorganizować sobie pracę, ale zawsze jakaś wskazówka w głowie zostanie.

Jak zyskać satysfakcję i wzbogacić swoje życie
Dale Carnegie0
Okładka ksiązki - Jak zyskać satysfakcję i wzbogacić swoje życie

Niemal każdy marzy o ciekawszej egzystencji. Zwłaszcza jeśli wiedzie monotonne i bezbarwne życie, spędza lata w męczącej pracy, która nie daje...

Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym
Dale Carnegie0
Okładka ksiązki - Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym

Autor bestsellera Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Ludzie nie lubią zmian i często się ich obawiają. To oczywiste - zmiany niosą ryzyko...