Jak się nie wstydzić: Przełam tabu związane z ciałem!

Przełam tabu związane z ciałem!

Pierdzenie, bekanie, pocenie się, kłopotliwe dźwięki, wydzieliny i zapachy naszego ciała, odbyty, pochwy i ich wstydliwe dolegliwości, grzybice, nietrzymanie moczu i zaburzenia erekcji - te wszystkie tematy tabu stały się głównymi bohaterami brawurowej książki Yael Adler, "Jak się nie wstydzić". W książce tej lekarka bez skrępowania, z humorem i wyrozumiałością opowiada o strefach tabu i tematach tabu ludzkiego ciała.

"Tabu to dla mnie chleb powszedni. W mojej praktyce nieustannie spotykam ludzi, którzy źle czują się ze swoim ciałem, od dawna skrycie cierpią, wstydzą się i milczą. Jednak kto zdobędzie się na odwagę, by poruszyć tematy ze sfery tabu, odbiera im władzę nad sobą. Ta książka ma do tego zachęcić. Chcę pomóc moim czytelniczkom i czytelnikom zrozumieć, co dzieje się z ich ciałem. Mam nadzieję, że po skończeniu tej lektury będziecie Państwo wiedzieć, iż nie jesteście sami! Nie ma takiego krępującego cierpienia, z którym nie zmagaliby się też inni ludzie".

Yael Adler

Informacje dodatkowe o Jak się nie wstydzić: Przełam tabu związane z ciałem!:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2021-02-09
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Darüber spricht man nicht: Dr. med. Yael Adler erklärt fast alles, was uns peinlich ist
Język oryginału: niemiecki
Tłumaczenie: Bartosz Nowacki

Kup książkę Jak się nie wstydzić: Przełam tabu związane z ciałem!

Jak się nie wstydzić: Przełam tabu związane z ciałem! - opinie o książce

Skóra: Fascynująca historia
Yael Adler0
Okładka ksiązki - Skóra: Fascynująca historia

Aksamitna, jedwabista, delikatna - każdy z nas chciałby mówić tak o swojej skórze, tymczasem bywa, że rzeczywistość odziera nas ze złudzeń. Wychodzimy...