Jak stać się szczęśliwym mężczyzną. Odkryj najsilniejszą, najlepszą i najodważniejszą wersję siebie

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2023-05-26
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788382312126
Liczba stron: 320
Tytuł oryginału: Boys Will Be Human: A Get-Real Gut-Check Guide to Becoming the Strongest, Kindest, Bravest Person You Can Be

Ocena: 0 (0 głosów)

Książka dla chłopców o emocjonalnych, społecznych, fizycznych i psychologicznych aspektach dojrzewania i stawania się szczęśliwym mężczyzną.

Istnieją pewne niepisane zasady, które mówią chłopcom, jak mają się zachowywać, co myśleć i czuć. Nikt nie wie, skąd się wzięły. Pewnego dnia nagle zaczynasz dostrzegać, że jakieś niewidzialne siły zmuszają cię do przestrzegania reguł i przyjęcia wartości, które definiują męskość, nawet jeśli wcale nie czynią cię szczęśliwym.

Jak stać się szczęśliwym mężczyzną to poradnik dla chłopców w okresie dojrzewania, w którym nie znajdziesz stereotypowego podejścia do męskości. Zakwestionujesz raczej powszechne oczekiwania wobec chłopców i stworzysz nową definicję męskości, by ująć w niej wszystkie cechy, które czynią cię człowiekiem.

Z tej książki nauczysz się, jak być: - wystarczająco ODWAŻNYM, aby być sobą; - wystarczająco INTELIGENTNYM, aby zadawać pytania;

- wystarczająco OPANOWANYM, aby akceptować wszystkie swoje emocje;

- wystarczająco PEWNYM SIEBIE, aby znać swoją wartość;

- wystarczająco SILNYM, aby mówić prawdę o sobie; I OGÓLNIE WYSTARCZAJĄCO DOBRYM WE WSZYSTKIM, bo jako ludzie jesteśmy i na zawsze pozostaniemy niedoskonali.

Justin Baldoni stworzył poradnik zawierający mnóstwo ćwiczeń i inspirujących cytatów. Dzięki niemu chłopcy będą mogli zbudować zdrowe poczucie własnej wartości i nauczyć się, jak przestać tłumić uczucia oraz lęki.

Książka jest także idealnym narzędziem do edukacji społeczno-emocjonalnej dla rodziców i pedagogów - stanowi doskonały punkt wyjścia do rozmów z chłopcami na temat rzeczywistej męskości.

 

Justin Baldoni jest amerykańskim aktorem, reżyserem, producentem, przedsiębiorcą, filantropem, pisarzem, ale spełnia się przede wszystkim w roli bahaity oraz jako mąż swojej żony Emily i ojciec Maiyi i Maxwella. Ceni sobie oddanie, szczerość oraz wrażliwość. W studiu filmowym i telewizyjnym Wayfarer Studios, którego jest współzałożycielem, tworzy sztukę i rozrywkę, które inspirują i jednoczą ludzi. Od dziesięciu lat odbywa bardzo osobistą podróż w głąb siebie, aby dowiedzieć się, co to znaczy dla niego być mężczyzną -- co to znaczy być człowiekiem -- w dzisiejszym świecie. O swojej drodze i odkryciach opowiada w popularnym programie TED Talk, na kampusach uniwersyteckich w całej Ameryce oraz w podkaście The Man Enough, którego jest współgospodarzem.

Kup książkę Jak stać się szczęśliwym mężczyzną. Odkryj najsilniejszą, najlepszą i najodważniejszą wersję siebie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
S. Kaid-Salah Ferrón
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Podróż w niechciane
Danuta Chlupová
Podróż w niechciane
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy