Jak zaoszczędzić godzinę dziennie? Sprawne zarządzanie czasem

Niespodziewanie odnaleziona godzina Ciągle brak Ci czasu? Wieczorem kładziesz się zbyt późno, a każdy ranek jest jak Wielka Pardubicka? Marzysz o choćby jednej dodatkowej godzinie dziennie? Doba nie jest z gumy, ale dzięki sprawnej organizacji dnia możesz odzyskać 60 minut, w ciągu których zrobisz to, na co tylko będziesz mieć ochotę. To prawdopodobnie najlepsza książka dotycząca zarządzania czasem. Pomoże Ci ona szybko i sprawnie: zwalczyć chęć odkładania wszystkiego na później; podejmować lepsze i szybsze decyzje; radzić sobie z "wysysaczami czasu" i "przeszkadzajkami"; uprościć wszystkie czynności, jakie wykonujesz; zorganizować i umiejętnie ustalać priorytet zadań w pracy; znaleźć kilka dłuższych chwil, by spotkać się z bliskimi. UWAGA! Nie czytaj tej książki w całości. W końcu chcesz ją poznać głównie po to, aby wygospodarować nieco wolnego czasu! Wybierz, co dla Ciebie najlepsze, i do dzieła!

Informacje dodatkowe o Jak zaoszczędzić godzinę dziennie? Sprawne zarządzanie czasem:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2013-01-21
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-246-3802-4

Kup książkę Jak zaoszczędzić godzinę dziennie? Sprawne zarządzanie czasem

Jak zaoszczędzić godzinę dziennie? Sprawne zarządzanie czasem - opinie o książce

Avatar użytkownika - poszukujaca
poszukujaca
Przeczytane:2015-06-10, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2015, Mam,
Jak cenna jest Twoja godzina w walucie Twojego kraju? Wylicz ją! I następnym razem zastosuj jedna z szeregu niesamowicie przydatnych rad, które pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i faktycznie pieniędzy. Jedna rada dziennie? Spokojnie dasz radę. Do książki można wracać cały czas. Praktyczna, nie przegadana obowiązkowa lektura.