Jan Paweł II. Wspomnienia o człowieku, który zmienił świat

Wydawnictwo: Salwator
Data wydania: 2014-03-27
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7580-228-3
Liczba stron: 260

Ocena: 6 (1 głosów)

Wywiady zebrane w tej książce to symfoniczny zapis świętości Jana Pawła II. Każda z przedstawionych tu opowieści jest ważna i pochodzi z innego źródła. Każda jest zapisem osobistego doświadczenia obecności Jana Pawła II, ale łączy je jedno - przekonanie, że mowa o osobie bliskiej i kochanej.(...)

Odważne zaproszenie autora książki dociera do różnych osób, także tych pozornie stojących z daleka. I to właśnie dzięki nim zyskujemy nieoczekiwane światło.(...)

Szczerość wypowiedzi urzeka. Różni rozmówcy ukazują nam głębię spotkania i rozmowy z Janem Pawłem II. Głębię jego bezinteresownego bycia dla innych. W każdej wypowiedzi powraca też myśl, że nie dorastamy do niego, do sytuacji, które aranżował, bo spotkania z nim stawały się przełomem w życiu.

(Ze Wstępu o. Jana Góry OP)

O spotkaniu z Janem Pawłem II opowiadają:

ks. bp Adam Dyczkowski, ks. Jan Sikorski, prof. Gabriel Turowski, Halina Młyńczak, Kazimiera Gramacka, ks. Feliks Folejewski, abp Szczepan Wesoły, Grzegorz Gałązka, abp Tadeusz Kondrusiewicz, prof. Szewach Weiss, prof. Stanisław Grygiel, gen. Mirosław Hermaszewski, Wiesław Słowik SJ, Siergiej Kowaliow, gen. Wojciech Jaruzelski, abp Stanisław Szymecki, ks. infułat Bronisław Fidelus, s. Tarsycja Frankowska, s. Maria Gratia Wargacka, ks. bp Marcjan Trofimiak, abp Tadeusz Gocłowski, gen. Mirosław Gawor, Stanisław Milewski.

Kup książkę Jan Paweł II. Wspomnienia o człowieku, który zmienił świat

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Jan Paweł II. Wspomnienia o człowieku, który zmienił świat

Inne książki autora
Sekretarz dwóch papieży
Krzysztof Tadej0
Okładka ksiązki - Sekretarz dwóch papieży

Świadectwo świętości Jana Pawła II, kulisy życia za murami Watykanu... Rozmowa jakiej jeszcze nie było! Wyjątkowa, szczera opowieść jedynego...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy