Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2013-10-23
Tytuł oryginału: The One Thing: The Surprisingly Simple Truth Behind Extraordinary Results
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Piotr Cieślak

Chcesz więcej! Więcej pieniędzy, czasu i satysfakcji z życia.
A zarazem chcesz mniej! Mniej pracy, obowiązków i stresu.
Autorzy z list bestsellerów „New York Timesa” – Gary Keller i Jay Papasan – uczą, w jaki sposób koncepcja JEDNEJ rzeczy może całkowicie zmienić podejście do każdej dziedziny życia, wpłynąć na dokonywane wybory i odnoszone rezultaty.
Czasami twoja JEDNA rzecz będzie pierwszą rzeczą na liście. Czasami – jedyną.
Ale zawsze to właśnie ona przyniesie niezwykłe efekty.
Jaka jest twoja JEDNA rzecz?

W obliczu niepewności, nieprzewidywalności i turbulencji współczesnego świata najtęższe głowy sięgają w życiu i w biznesie po modele oraz strategie, które łączą całościowe i procesowe podejście do rzeczywistości (complexity) z poszukiwaniem prostych i trafnych rozwiązań złożonych problemów (simplicity). W ten sposób rozwija się nowa filozofia, język szkoły życia (simplexity), do której należy ta książka. Jest po prostu świetna. Wprowadzamy ją na listę lektur Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values.

Kup książkę Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć

Opinie o książce - Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2019-01-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Wyzwanie 2019 - 20 książek, Mam, kindle,

Po dłuższej przerwie wreszcie udało mi się doczytać jakąś książkę do końca. Coś te letnie miesiące czytelniczo mi nie szły, ale dużo się działo w innych dziedzinach życia. I stąd też taka, a nie inna lektura. Od teraz, gdy pytam siebie, co mam do zrobienia, to staram sie trzymać tej jednej, najważniejszej rzeczy. To działa!

Retorsja
Tomasz Brewczyński