Jego miłość cię uleczy

Ks. Dominik Chmielewski, kapłan katolicki, salezjanin, należy do Salezjańskiej Wspólnoty zakonnej w Lądzie nad Wartą. Zanim został kapłanem, był mistrzem sztuk walki. Niniejsza książka ks. Dominika Chmielewskiego jest porywającym studium na temat tożsamości chrześcijan, umiłowanych dzieci Boga, oraz wściekłych ataków szatana, aby skraść i zniszczyć naszą tożsamość synów i córek Boga. W swojej książce autor daje proste odpowiedzi na wiele dylematów, jakie targają sumieniami współczesnych katolików, żyjących w świecie coraz bardziej przypominającym bezładne pustkowie, o którym na samym początku mówi Księga Rodzaju. Autor pokazuje, jak niewiele trzeba, aby owo pustkowie zamienić w pełen harmonii, piękna i miłości kwitnący ogród.

Istotą naszego życia duchowego jest więc dążenie, aby jak najmocniej i najskuteczniej otwierać się na Bożą miłość, która ma moc przemienić nasze życie i dać nam upragnione szczęście. Otwierając się na tak wspaniałą Dobrą Nowinę o Bogu zakochanym w Tobie i twoim niesamowitym przeznaczeniu na cała wieczność, musisz jednak zobaczyć, że czeka Cię trudna, ale niesamowita walka z mocami ciemności, które zrobią wszystko, żebyś nie odkrył planu Boga dla Ciebie, nie przyjął swojej niezwykłej tożsamości i nie żył zwycięskim życiem w swoim powołaniu i fascynującej misji na ziemi. Bardzo często będą to czynić przez nieustanne kłamanie na Twój temat, na temat innych ludzi, przez fałszowanie obrazu Boga Abba, przez zniewalanie Cię grzechami ciężkimi, namawiając Cię jednocześnie, żebyś się z nich nie spowiadał lub źle się spowiadał, lub w ogóle dał sobie spokój z jakąkolwiek walką duchową. W efekcie Twoje życie może toczyć się w mocy diabelskiego przekleństwa, przestrzeni, która jest bardzo mroczna, pełna bólu i cierpienia.
/ fragment książki /

Informacje dodatkowe o Jego miłość cię uleczy:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-65065-06-3

Kup książkę Jego miłość cię uleczy

Jego miłość cię uleczy - opinie o książce

Książkę "Jego miłość cię uleczy" otrzymałam od mojej babci i moich rodziców. Początkowo myślałam, co to jest za książka. Ma niecałe 200 stron. Szybko ją przeczytam. Nawet nie byłam bliska prawdy. Przeczytałam ją w kilka dni. Szok. Jak na moje możliwości to bardzo, bardzo wolno. Czytając "Jego miłość cię uleczy" musiałam się zatrzymywać. Łzy płynęły mi ciurkiem. Słowa ksiądz Dominika Chmielewskiego trafiają prosto do mojego serca i mojej duszy. Ostro namieszały. Pokazały mi, jak bardzo brudną mam białą szatę otrzymaną przez Boga podczas Chrztu Świętego. Otworzyły mi się oczy. Teraz widzę, w którą stronę idę. Każdy rozdział jest prawdziwą perełką. Taka mała książeczka, a ile emocji jest w niej ukryte. Czy wiecie, że jesteście umiłowanymi dziećmi Boga? Nawet jak upadacie, nie przestajecie być Jego dziećmi. Szatan nienawidzi małżeństw, dlatego w dzisiejszych czasach jest tyle rozwodów i niesakramentalnych związków. Diabeł uwielbia nas oskarżać, dlatego w swoich głowach słyszymy tekst, że Bóg nas nie kocha. A to jest nieprawda. Bóg jest miłością. On nas kocha, a czy my Jego kochamy? Idealna książka na Wielki Post. Na końcu książki znalazłam Rozważania Drogi Krzyżowej dla małżeństw oraz inne modlitwy. Tutaj również popłynęły łzy. Tej książki nie da się czytać bez wzruszenia i poruszenia serca i duszy. Czy kiedykolwiek z całego serca żałowaliście za swoje grzechy i za nie zadośćuczyniliście? Czy wybaczacie innym i zapominacie o tym, co inni wam zrobili, czy wybaczacie, a potem ciągle im to wypominacie? No właśnie. Mamy tendencje do wybaczania i wypominania na każdym kroku. Czy chcielibyście, żeby Bóg wam wybaczył wasze grzechy i ciągle wam je wypominał? Bóg wybacza i zapomina. To jest prawdziwa miłość. Zachęcam do przeczytania tej książki. Uwielbiam słuchać kazania księdza Dominika Chmielewskiego. Zawsze chwytają mnie za serce. Mają dla mnie ogromne znaczenie. Z książki "Jego miłość cię uleczy" dowiecie się między innymi: jak wyglądała droga Dominika Chmielewskiego do kapłaństwa i jak wygląda chrześcijanin w czasach ostatecznych, na co jest najbardziej narażony. Niezwykle poruszająca książka. Może dzięki tej książce odnajdziecie swoją prawdziwą drogę do Boga.

Nawet mi się podobała, trochę usystematyzowała moją wiedzę religijną, kilka nowych rzeczy się dowiedziałam.

KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie!
Ks. Dominik Chmielewski SDB0
Okładka ksiązki - KECHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie!

Spójrz w Jej oczy na okładce tej książki i powiedz Jej: Chcę Cię poznać Maryjo, chcę Cię pokochać, chcę żebyś mnie wyszkoliła do duchowej...