Jego oczy mogą kłamać

Drugi tom cyklu "Oni" przeniesie nas w świat Lei i Konrada oraz ich losów. Dwie mocne osobowości, z ugruntowanymi planami na przyszłość zostaną wplątane w intrygi, świat przestępstw i narkotyków. Czy uda im się zapanować nad własnymi charakterami? Czy ich żywiołowe natury zniszczą powstające między nimi uczucie?

Jego oczy mogą kłamać to powieść o walce o uczucie i sile namiętności.

Informacje dodatkowe o Jego oczy mogą kłamać :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2022-05-25
ISBN: 9788366521919

Kup książkę Jego oczy mogą kłamać

Jego oczy mogą kłamać - opinie o książce

„Słowa potrafią zranić.Raz wypowiedziane,nigdy nie tracą na wartości.Słowo nie odchodzi w zapomnienie.Powinniśmy uważać na to,co mówimy,kontrolować emocje,bo bez tego ranimy innych”

Jeśli myśleliście, że pierwsza cześć „Czy te oczy mogą kłamać”, była nieprzewidywalna i emocjonująca, to będziecie na bank zszokowani, tym co dzieje się w drugim tomie „Jego oczy mogą kłamać”. Lea Monti vel Pati i pełen tajemnic Konrad, toczą w tej części kolejne starcia dwojga zafascynowanych sobą ludzi.
To co dla Konrada było zawsze przekleństwem dla Lei jest najpiękniejszą rzeczą jaką widziała, a to powoduje, że wzajemna fascynacja, zmienia się w coś o wiele poważniejszego. Swego rodzaju odpychanie i przyciąganie wprowadza w ich życie niezły chaos. Oboje mają tajemnice, oboje chcieliby by być wobec siebie „w porządku” i oboje boją się konsekwencji, odkrycia przed sobą prawdy. A prawda i nieprzewidziane wydarzenia, z ich udziałem, niestety mogą tylko zaprzepaścić, coś pięknego co powoli rodzi się między nimi.
Bo w ich otoczeniu są osoby, na których zależy im równie mocno co na ich samych, ale jeszcze nie są tego do końca świadomi. Tych dwoje niezaprzeczalnie nie potrafi się dogadać, złość przeradza się w namiętność, ale też miłość w nienawiść. Raz się kochają, a raz nienawidzą i niestety do końca nie jest nam dane poznać finału, tego, tak nieprzewidywalnego tańca. On ma swoje zatrważające tajemnice, których ona może nie zrozumieć, a ona w swoim całym niedoświadczenie życiowym, może nie zrozumieć jego życia…..tak bardzo zagmatwanego życia
Oprócz całego wachlarza emocji, które autorka funduje nam prawie przez całą książkę, przygotujcie się na kilka pikantnych momentów, ale też niemało humoru, w szczególności fundowanego nam przez niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju babcię Lei. Ostatnie strony wprowadzają niemało chaosu w życiu niemalże wszystkich bohaterów, a to co dzieje się na końcu to już konkretna jazda bez trzymanki.

Bądźcie przygotowani na wszystko, strach, szok, ból, dosłownie wszystko i niby w ten sposób historia Lei i Konrada mogłaby się skończyć, ale nie, bo autorka i wydawnictwo ma dla nas niespodziankę.

Bo już 30 listopada premiera trzeciego tomu „Jej oczy nie kłamią”, w którym, na pewno dostaniemy, nie mniej emocji, co znaków zapytania.
Pięknie dziękuję autorce za możliwość objęcia patronatem medialnym już drugiego tomu tej serii:-)

Gorąco polecam !

Avatar użytkownika - WiolaLovesBooks
WiolaLovesBooks
Przeczytane:2023-01-20, Ocena: 5, Przeczytałam,

?????? RECENZJA ??????

Kamila Andrzejak-Wasilewska

"Jego oczy mogą kłamać" Tom 2

Lea i Konrad nie mają łatwej relacji. Rodzące się uczucia, ciągle tajemnice i wybuchowy charakter Konrada wywołają w ich życiu jeszcze nie jedną burzę. Czy ta dwójka jest gotowa by stawić czoła kolejnym problemom? Czy są w stanie ponieść konsekwencje swoich czynów? Czy ta historia ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

"Jego oczy mogą kłamać" to kontynuacja losów Lei i Konrada i z całą stanowczością mogę stwierdzić że ta część emocjonalnie przerosła swoją poprzedniczkę. Tu problemy i nieporozumienia mnożą się przynosząc sporo łez. Nasi bohaterowie muszą stawić czoła niejednemu wyzwaniu i dokonać wyboru czy słuchać rozumu czy jednak głosu serca. Ale znajdziemy tu też rozpalające sceny uniesień miłosnych i nawet romantyczne momenty które pozwolą czytelnikowi na chwilę wytchnienia od ciągłego napięcia które towarzyszy podczas czytania. Ta fabuła jest jak jazda bez trzymanki dlatego zakończenie wcale mnie nie zaskoczyło. Całą sobą czułam że autorka wymyśli coś naprawdę dużego, coś co nie pozwoli spokojnie odłożyć książki tylko pchnie w kierunku ostatniej części. Kochani to pełna wrażeń, skrajnych emocji i nieprzewidywanych sytuacji historia która bez wątpienia namiesza wam w głowie na długo pozostając w pamięci. Jeżeli lubicie nieszablonowe książki budujące napięcie to koniecznie sięgnijcie po ten tytuł i czytajcie.

Ja zaraz sięgam po tom 3 bo koniecznie muszę poznać finał tej burzliwej historii.

Pozdrawiam @wiola_loves_books

Niebezpieczny trójkąt
Kamila Andrzejak-Wasilewska0
Okładka ksiązki - Niebezpieczny trójkąt

Dwóch braci. Jedna kobieta. Miłość. Nienawiść. Pożądanie i zdrada. Podczas imprezy w jednym ze szczecińskich klubów, Nikola poznaje tajemniczego...

Jej oczy nie kłamią
Kamila Andrzejak-Wasilewska0
Okładka ksiązki - Jej oczy nie kłamią

Jej oczy kłamią" to ostatnia część trylogii: ,,Oni". Minęły dwa lata odkąd Konrad trafił za kratki. Lea po miesiącach terapii oraz wsparciu bliskich odżywa...