Niebezpieczny Trójkąt. Tom 2

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-09-15
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382194920

Tom 2 cyklu W sidłach Parkerów

To jeszcze nie wszystko na co ich stać...

Nikola po urodzeniu dziecka zdaje sobie sprawę, że od tej pory priorytety w jej życiu diametralnie się zmieniły. To właśnie ze względu na swojego synka postanawia wrócić do Seweryna Parkera. Wie, że maluch zostanie otoczony przez niego opieką, tym bardziej że mężczyzna wciąż walczy o jej miłość. Pragnąc raz na zawsze wymazać z pamięci swoją burzliwą relację z Alanem, kobieta okłamuje Seweryna, wmawiając mu, że to jego syn. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem Nikoli, dopóki Lucy, jej przyjaciółka, nie wpada na pomysł, by wyciągnąć ją na szaloną zabawę do klubu nocnego. Pani Parker jednak dawno nie miała wychodnego i okazuje się, że ma znacznie słabszą głowę niż jeszcze kilka lat temu. A co najlepiej zrobić po pijaku? Oczywiście skontaktować się z byłym. Wkrótce wszystkie skrzętnie ukrywane kłamstwa, niedotrzymane obietnice i zawiedzione nadzieje zbiorą swoje tragiczne żniwo...

Kup książkę Niebezpieczny Trójkąt. Tom 2

Opinie o książce - Niebezpieczny Trójkąt. Tom 2

Avatar użytkownika - booksinpink
booksinpink
Przeczytane:2021-09-18, Ocena: 4, Przeczytałem,

W SIDŁACH PARKERÓW Kamila Andrzejak-Wasilewska  Tom 2 „Niebezpieczny Trójkąt” @wydawnictwo_novaeres

🖤Moja ocena to 8/10.

🖤Nikola po trzech latach od urodzenia dziecka zdaje sobie sprawę, że popadła w rutynę. Ciąża postawiła przed nią wiele wyrzeczeń oraz nowe priorytety, dlatego właśnie wybaczyła Sewerynowi, aby jej dziecko miało jak najlepsze życie. Pewnego dnia Lucy, przyjaciółka Nikoli wpada na pomysł, wyjścia do klubu ich przyjaciela. Po długich namowach kobieta zgadza się, jednak duża ilość alkoholu i jej słaba głowa po kilku latach abstynencji nie jest dobrym połączeniem. Otumaniony umysł bohaterki wpada na wspaniały pomysł zadzwonienia do swojego byłego. Nie spodziewa się, jak bardzo jeden telefon zmieni następne miesiące jej życia.

⬇️RECENZJA⬇️

🖤Wow. Ten tom naprawdę mnie zaskoczył. Do poprzedniej części miałam duże wątpliwości, jednak po przeczytaniu jej kontynuacji wiele w mojej opinii się zmieniło. Przede wszystkim dzięki piórze autorki, które jest naprawdę lekkie, przyjemne do czytania, a co najważniejsze niesamowicie oddawało emocje bohaterów książki. Co najważniejsze dostrzegłam pewien szczegół, który jest dla mnie naprawdę ważny. Relacja tych bohaterów nigdy nie będzie czysta. Obydwoje są bardzo toksyczni i nawet jeśli będą się kochać, nie będzie tam happy endu, oczywiście moim zdaniem (chociaż autorka zawsze może mnie zaskoczyć).

🖤Emocje w tej książce to słowo przewodnie. Myślicie, że wszystko zaczyna się układać, ale autorka nie ma litości i wszystko komplikuje się jeszcze bardziej. Chwilowy spokój zamienia się w niebywale udany plot twist, a wszystkie przypuszczenia zaczynają iść w inną stronę. Przeżyłam niezły rollercoaster, czytając tą historię.

🖤Jedną z tych emocji była niestety irytacja między innymi bohaterami. Nie polubiłam żadnego z nich i to chyba tylko, dlatego moja ocena to 8/10, a nie 10/10. Jak wspomniałam wcześniej, Nikola oraz Alan są strasznie toksyczni głównie dla siebie nawzajem.

🖤Nikola momentami zachowywała się jak niezdecydowana nastolatka, a Alan z miłego i potulnego chłopca zmieniał się w mściwą i nieopanowaną bestię. Postacie drugoplanowe również nie skradli mojego serca, ale bardziej skupiałam się na wyżej przedstawionej dwójce.

🖤Fabuła poszła w idealną stronę i nic bym w niej nie zmieniała, a za zakończenie autorka powinna zostać ukarana. Nie można zostawiać człowieka w takiej niewiedzy!

🖤Moje ulubione sceny to każda z Robertem, te najmilej mi się czytało. Dawały one ciekawą odskocznię od napięcia głównych bohaterów i były przesłodkie.

🖤Gratulacje dla autorki za świetną kontynuację!

"Niebezpieczny trójkąt II"

Drugi tom serii w Sidłach Parkerów, zapewnia niesamowite emocje. Kontynuacja losów Nikoli, Seweryna i Alana. Miłosny trójkąt a jednocześnie bardzo niebezpieczny i ten tom pokazał jak bardzo.

Nikola wraca do Seweryna i wspólnie wychowują synka Roberta. Nikola wie, że syn nie jest jej męża, a jego brata Alana! Mężczyzna jest zupełnie świadomy że wychowuje nie swoje dziecko, a Alan nie wie że ma syna. Dziewczyna starała się wybrać dla syna jak najlepiej i wiedziała że Seweryn otoczy ich opieką i miłością. Jednak czasami los lubi płatać figle a w połączeniu z alkoholem potrafi rozbudzić demony, które skłaniają do czynów których na trzeźwo nie mielibyśmy odwagi wykonać. Tak też jest z Nikola i tu świetnie pasuje slogan "Piłeś? Nie dzwoń" wydaje się śmieszne, jednak jeden telefon zburzy idealnie zbudowany świat Nikoli Parker.

Ahh co tutaj się działo!! 🔥 Kolejny raz autorka dała tak ogromną dawkę emocji, że mimo upływu czasu ta historia ciągle siedzi mi w głowie! Bracia Parker tym razem dadzą nam popalić i to tak, że z każdą przeczytana strona odczuwa się strach przed tym co tam się wydarzy. Wszystko to co stworzyła bohaterka, zaczyna się rozpadać a wraz z tym nadchodzi potężne tsunami, które zmieni życie nie tylko Nikoli ale całej rodziny Parker. Tak grać na emocjach to tylko autorka potrafi, łzy, szok, niedowierzanie. Były momenty w których miałam ogromną ochotę wyrzucić książkę bo nadmiar wrażeń sprawiał, że bałam się kontynuować czytanie. Czasami też chciałam wejść do książki i potrząsnąć bohaterami, aby trafili na właściwe tory bo chyba się zgubili. To było po prostu świetne! Uwielbiam, gdy podczas czytania książki buzują uczucia i emocje na tyle, że piszesz do autorki czy ma już bilet na księżyc! Tak, na księżyc! Bo zakończenie drugiego tomu sprawia, że człowiek zaczyna wariować i wręcz błaga o trzecia część 😂

Historia braci Parker i Nikoli, jest genialna i chce się ich więcej i więcej! "Niebezpieczny trójkąt" to historia pełna namiętności, uczuć a także zawrotnej akcji, która wciąga od pierwszej strony. Ta seria to jest moje must-read. I mega gorąco polecam 🔥🔥🔥

PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA

„Zawrócił mi w głowie, omamił mnie, otruł moje serce i przywłaszczył je sobie. Nie mogłam i nie umiałam mu się przeciwstawić. Byłam na każde jego zawołanie. Aż wreszcie stało się nieodwracalne: pokochałam go. Bardziej niż mojego męża i samą siebie.”

Wiecie co jest fajnego w tej części, że nawet jeśli nie udało Wam się przeczytać jedynki, a już w swoich raczkach macie dwójkę, to śmiało możecie czytać, bo autorka, tak poprowadziła tą część, że mamy wiele wspomnień i retrospekcji wydarzeń.
Jednak,
moim zdaniem, grzechem było nie przeczytać jedynki :-)

Mija pare lat, a sytuacja bohaterów wydaje się być unormowana i każdy jest na właściwym miejscu, każdy wydaje się być w końcu szczęśliwy.
Nikola układa sobie życie z oddanym i zakochanym w niej Sewerynem, wychowując trzyletniego synka, natomiast Alan, po stoczeniu się na samo dno, niemalże przejście przez piekło i kosztownej terapii, układa sobie życie w Nowym Jorku, z dala od narkotyku zwanego Nikola.
I…wszystko było by dalej tak słodko i pięknie, gdyby nie jeden telefon wykonany po pijaku i nagła lawina prawie zapomnianych i schowanych głęboko do szuflady z napisem „nie otwierać” - uczuć, tak silnych i tak mocnych, że nic i nikt nie jest w stanie ich zatrzymać.
Jak potoczą się losy wszystkich i jakie straty może narobić miłość dwóch mężczyzn do jednej kobiety, która nie potrafi, nie chce, nie może i nie jest w stanie znaleźć odpowiedniego wyjścia z tego zagmatwanego trójkąta uczuć, a z którego tak na prawdę nie ma bezpiecznej ucieczki…

Znowu mamy tak gorące i pikantne sceny, że po przeczytaniu każdej, mamy tylko jedno pragnienie…
Niegrzeczne, bezpruderyjne sceny są tak niesamowicie opisane, jakbyśmy sami brali w nich udział.
Oprócz tego ta niesamowita mieszanka wzajemnej nienawiści, tęsknoty i miłości, ta chemia, a zarazem odraza głównych bohaterów to wszystko tworzy obraz, który na długo zostaje nam w pamięci.

Każdy rozdział to mega wybuchowa mieszanka: emocji , miłości, namiętności, oddania, wzruszeń i nienawiści.
Podczas lektury, nawet w najmniejszym stopniu nie spodziewamy się, tego co czeka nas na kolejnych stronach, a szok i niedowierzanie nieustająco towarzyszy nam, aż do samego końca.

Zakończenie każdego rozdziału wbija nas dosłownie w fotel…
A to co dzieje się już na końcu to przyprawia prawie o palpitacje serca.
I jeśli wydaje nam się, że już nic nas nie może zaskoczyć, wtedy autorka funduje nam taką rewelację, że aż trudno pozbierać szczękę z podłogi.
I jeśli myślicie, że to już koniec to nieeee, to się przecież nie może tak skończyć, tyle niewyjaśnionych spraw i ciągle pojawiających się znaków zapytania.
Zatem, pozostaje nam tylko jedno : czekać na trzeci tom i skrycie marzyć dalej o rozrastających się sidłach Braci … Parkerów.

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu za niesamowitą przyjemność objęcia Patronatem tej części „Niebezpiecznego Trójkąta” !

A na zakończenie jeszcze troszkę pikanterii ….

„Chciałem ją ostrzec.Mój kutas pulsował, aż ściskało mnie z bólu w gaciach. Ona była dla mnie cholernym narkotykiem i jakkolwiek by patrzeć, odstawiłem ją, zrobiłem sobie detoks i od kilku lat byłem na głodzie. Na głodzie zwanym Nikola.”

I najważniejsze ta książka zasługuje na co najmniej 20 gwiazdek ! Niestety na LC mamy skalę od 1 do 10, zatem jest to bardzo mocne 10 gwiazdek.

Pierwsza część to była prawdziwa petarda, ale druga Was dosłownie sponiewiera, nie wiem jak ja dziś zasnę !!!

Niebezpieczny trójkąt
Kamila Andrzejak-Wasilewska0
Okładka ksiązki - Niebezpieczny trójkąt

Dwóch braci. Jedna kobieta. Miłość. Nienawiść. Pożądanie i zdrada. Podczas imprezy w jednym ze szczecińskich klubów, Nikola poznaje tajemniczego...

Wciąż kochałam Seweryna, ale Alan sprawił, że to jego stawiałam na pierwszym miejscu. Zawrócił mi w głowie, omamił mnie, otruł moje serce i przywłaszczył je sobie. Nie mogłam i nie umiałam mu się przeciwstawić. Byłam na każde jego zawołanie. Aż wreszcie stało się nieodwracalne: pokochałam go. Bardziej niż mojego męża i samą siebie.

Chciałem ją ostrzec. Mój kutas pulsował, aż ściskało mnie z bólu w gaciach. Ona była dla mnie cholernym narkotykiem i jakkolwiek by patrzeć, odstawiłem ją, zrobiłem sobie detoks i od kilku lat byłem na głodzie. Na głodzie zwanym Nikola.

Oszukany czas
Kinga Tatkowska