Niebezpieczny Trójkąt. Tom 2

Tom 2 cyklu W sidłach Parkerów

"Niebezpieczny trójkąt II"

Drugi tom serii w Sidłach Parkerów, zapewnia niesamowite emocje. Kontynuacja losów Nikoli, Seweryna i Alana. Miłosny trójkąt a jednocześnie bardzo niebezpieczny i ten tom pokazał jak bardzo.

Nikola wraca do Seweryna i wspólnie wychowują synka Roberta. Nikola wie, że syn nie jest jej męża, a jego brata Alana! Mężczyzna jest zupełnie świadomy że wychowuje nie swoje dziecko, a Alan nie wie że ma syna. Dziewczyna starała się wybrać dla syna jak najlepiej i wiedziała że Seweryn otoczy ich opieką i miłością. Jednak czasami los lubi płatać figle a w połączeniu z alkoholem potrafi rozbudzić demony, które skłaniają do czynów których na trzeźwo nie mielibyśmy odwagi wykonać. Tak też jest z Nikola i tu świetnie pasuje slogan "Piłeś? Nie dzwoń" wydaje się śmieszne, jednak jeden telefon zburzy idealnie zbudowany świat Nikoli Parker.

Ahh co tutaj się działo!! 🔥 Kolejny raz autorka dała tak ogromną dawkę emocji, że mimo upływu czasu ta historia ciągle siedzi mi w głowie! Bracia Parker tym razem dadzą nam popalić i to tak, że z każdą przeczytana strona odczuwa się strach przed tym co tam się wydarzy. Wszystko to co stworzyła bohaterka, zaczyna się rozpadać a wraz z tym nadchodzi potężne tsunami, które zmieni życie nie tylko Nikoli ale całej rodziny Parker. Tak grać na emocjach to tylko autorka potrafi, łzy, szok, niedowierzanie. Były momenty w których miałam ogromną ochotę wyrzucić książkę bo nadmiar wrażeń sprawiał, że bałam się kontynuować czytanie. Czasami też chciałam wejść do książki i potrząsnąć bohaterami, aby trafili na właściwe tory bo chyba się zgubili. To było po prostu świetne! Uwielbiam, gdy podczas czytania książki buzują uczucia i emocje na tyle, że piszesz do autorki czy ma już bilet na księżyc! Tak, na księżyc! Bo zakończenie drugiego tomu sprawia, że człowiek zaczyna wariować i wręcz błaga o trzecia część 😂

Historia braci Parker i Nikoli, jest genialna i chce się ich więcej i więcej! "Niebezpieczny trójkąt" to historia pełna namiętności, uczuć a także zawrotnej akcji, która wciąga od pierwszej strony. Ta seria to jest moje must-read. I mega gorąco polecam 🔥🔥🔥

Informacje dodatkowe o Niebezpieczny Trójkąt. Tom 2:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-09-15
ISBN: 9788382194920
Dodał/a opinię: Women_books

Zobacz opinie o książce Niebezpieczny Trójkąt. Tom 2

Kup książkę Niebezpieczny Trójkąt. Tom 2

Chciałem ją ostrzec. Mój kutas pulsował, aż ściskało mnie z bólu w gaciach. Ona była dla mnie cholernym narkotykiem i jakkolwiek by patrzeć, odstawiłem ją, zrobiłem sobie detoks i od kilku lat byłem na głodzie. Na głodzie zwanym Nikola.

Wciąż kochałam Seweryna, ale Alan sprawił, że to jego stawiałam na pierwszym miejscu. Zawrócił mi w głowie, omamił mnie, otruł moje serce i przywłaszczył je sobie. Nie mogłam i nie umiałam mu się przeciwstawić. Byłam na każde jego zawołanie. Aż wreszcie stało się nieodwracalne: pokochałam go. Bardziej niż mojego męża i samą siebie.

Niebezpieczny trójkąt
Kamila Andrzejak-Wasilewska0
Okładka ksiązki - Niebezpieczny trójkąt

Dwóch braci. Jedna kobieta. Miłość. Nienawiść. Pożądanie i zdrada. Podczas imprezy w jednym ze szczecińskich klubów, Nikola poznaje tajemniczego...

Czy te oczy mogą kłamać
Kamila Andrzejak-Wasilewska0
Okładka ksiązki - Czy te oczy mogą kłamać

Los uwielbia bawić się z człowiekiem w kotka i myszkę. Ona - córka bogatego HolendraOn - brat właściciela stacji benzynowej Lea van Monti jest córką...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;