Jej oczy nie kłamią

Tom 3 cyklu Oni

Jej oczy kłamią" to ostatnia część trylogii: ,,Oni".

Minęły dwa lata odkąd Konrad trafił za kratki. Lea po miesiącach terapii oraz wsparciu bliskich odżywa na nowo. Daniel nie tylko podarował jej zdrową relację, ale również się oświadczył.

Niestety, to co zostało naprawione, po raz kolejny rozpada się na kawałki wraz z pogróżkami z nieznanego numeru telefon. Tym razem to nie Konrad jest tym, który nęka, a jego tajemniczy sprzymierzeniec. I samozwańczy koszmar Lei oraz Cristino w jednej osobie. Czym zawinił ojciec Lei?

W dodatku na wolność ma trafić Seweryn.
Zagrożenie narasta, zaś Lea ponownie traci kontrolę nad swoim życiem.

Informacje dodatkowe o Jej oczy nie kłamią :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2022-11-30

Kup książkę Jej oczy nie kłamią

Jej oczy nie kłamią - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-01-12, Ocena: 6, Przeczytałam,

Siegajac po finałowy tom serii „Oni” oczekiwałam emocji,by z przytupem zakończyć historie Konrada i Lei.Ta część mnie oczarowała dzięki dynamicznej i zawrotnej akcja,która sprawiła,że losy bohaterów zmieniały się jak w kalejdoskopie.

Przewrotność wydarzeń,nowe-dotąd nieznane informacje zburzyły mój pogląd na niektóre osoby z tej serii.Niedowierzanie było ogromne!!!Autorka potrafiła zaskoczyła ogromnie zmieniając bieg zdarzeń i myślenia na temat postaci,które uważam za „kryształowe”.
To jest ogromny plus lektury🔥Nie można przewidzieć fabuły,dzięki temu czyta się książkę jednym tchem🔥
Dodatkowo poznanie dalszych losów Lucy,Seweryna,Mateusza i Kaii a nawet babci Marysiu jest dopełnieniem całej historii🥰

Ta historia jest zdecydowanie za krótka,ponieważ czyta się ją zbyt szybko.Pragnęłabym wiecej.

Koniecznie sięgnijcie po finał tej serii.Zaskoczycie się ogromnie poznanymi wydarzeniami z życia bohaterów.
Dla mnie to wręcz idealne zakończenie tajemniczej a zarazem szalonej historii💛
🔥Polecam🔥

„Kłopoty czyhały na mnie za rogiem i zamiast komplikować sprawy, musiałam pomagać je rozwiązywać”

Po traumatycznych i bardzo bolesnych wydarzeniach Lea Monti powolutku wraca do życia. Rodzice, przyjaciółka i Daniel, robią wszystko, żeby dziewczyna znów poczuła się szczęśliwa, ale przede wszystkim bezpieczna. Wspomnienia koszmaru jakie zafundował jej, jak się wydawało, ukochany Konrad, powodują rozdrapywanie starych ran. I chociaż Dan, który obecnie jest narzeczonym Lei, okazuje swoje uczucia na każdym kroku, to widmo zemsty przyjaciół Konrada i rozliczenia rachunków, na nieszczęście nad nią wisi. I gdy nieznana postać zaczyna nagabywać, dręczyć i straszyć dziewczynę, przeszłość wraca jak boomerang, a jej życie zmienia się diametralnie…

Finałowa część trylogii Oni to prawdziwe emocjonalno, szokująco, sensacyjne cudeńko.

Bohaterowie, których uczucia tak do końca nie wygasły.

Najbliżsi, których nagłe zdemaskowanie wstrząsa główną bohaterką.

Nowe postacie, budzące sympatię i niesamowite w swoich działaniach, a przede wszystkim siła niesamowitej przyjaźni, takiej na dobre i na złe jak i na śmierć i życie.

Nie obejdzie się bez szokujących wydarzeń, jak i bardzo emocjonujących momentów i choć prawdopodobnie nic na to nie wskazywało, to właśnie takie zakończenie sobie wymarzyłam.

Ale za nim do niego dojdziecie, nic nie będzie oczywiste.

Postać Lei, dojrzalsza, pewna siebie, cholernie odważna i zdeterminowana, sprawiła, że jeszcze bardziej ją polubiłam.

Reasumując, historia, która zapada w pamięć i nie da o sobie zapomnieć.

Historia, której nieprzewidywalne wydarzenia, wstrząsają czytelnikiem.

Zatem jeżeli jeszcze nie znacie trylogii Oni, to zachęcam Was gorąco do lektury.

Dziękuję autorce i wydawnictwu za przyjemność objęcie patronatem medialnym wszystkich trzech części tej fantastycznej serii!

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2023-01-30, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzenckie,

2 lata.
2 lata rozłąki.
2 lata traumy.
2 lata pobytu w więzieniu.

To nowa rzeczywistość, w której przyszło żyć Lei i Konradowi.

On - w odosobnieniu, skazany na poczucie bezsilności i samotności.

Ona - wystraszona i pewna, że poznanie Konrada zniszczyło jej życie.

Teraz nadszedł czas na nowy początek, w którym Daniel wychodzi z propozycją małżeństwa.

Czy stara miłość odżyje, a chłopak, do którego biło jej serce, zostanie tym jedynym?
Czy Konradowi uda się dorwac Lee?

???????????

To już koniec historii wyjątkowego faceta, który skrywa pewną tajemnicę. Jednak nie wszystko potoczyło się w takim kierunku, jaki zakładaliśmy od samego początku. Na jaw wyszły tajemnice, które niesamowicie mnie zaskoczyły. Choć w głębi duszy czułam, że autorka ma w szafie kilka trupów, które wyjmie w odpowiednim momencie, to nie spodziewałam się, takiego obrotu spraw.

Lea bardzo ciężko przeszła wydarzenia, o których mogliśmy przeczytać w części drugiej. Wiemy już, że choć od małego żyje w złotej klatce, to jest kobietą, która twardo stąpa po ziemi. Tym razem przyjdzie jej zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, które mogą ją zniszczyć...

Natomiast w Konradzie zachodzą spore zmiany. Nie będzie już tym z bad boy'em, z którego emanowała nadprzyrodzona moc. Więzienie odbija swoje piętno na ciele każdego, nawet największych twardzieli.

To nie koniec przemian!
Postawa Daniela będzie zdumiewać, a to dopiero początek góry lodowej, która jak wiemy - kryje się pod powierzchnią.

Podsumowując:
Mamy finał historii, którą żyliśmy od kilku miesięcy. Dużo się będzie działo i jeszcze więcej się zmieni. Jak zawsze przy tej autorce, możemy liczyć na zwroty akcji, emocje i tekst, który pochłoniemy jednym susem.
Gorąco polecam!

Dziękuję @andrzejak_wasilewska_autor i @_dlaczemu za egzemplarz recenzencki ???

Avatar użytkownika - WiolaLovesBooks
WiolaLovesBooks
Przeczytane:2023-01-21, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

?? RECENZJA ??

Kamila Andrzejak-Wasilewska

"Jej oczy nie kłamią" tom 3

Lea podjęła decyzję. Przy wsparciu rodziców, babci i przyjaciółki stworzyła stabilny związek z Danielem i wymazała ze swego życia Konrada. Ten natomiast siedzi w więzieniu ze świadomością iż jego ukochana układa sobie życie na nowo. Bezradność, cierpienie i wspomnienia wspólnie spędzonych chwil pozbawią go woli walki o wyjście na wolność. Gdy na jaw wychodzą tajemnice wszystko się zmienia. Czy Lea pogodzi się z odkrytymi faktami i znów znajdzie siłę by walczyć o miłość? Czy Konrad zdoła wyjść na wolność by odnaleźć spokój i upragnione szczęście?

"Jej oczy nie kłamią" to finałowa część serii ONI. Kochani jak wiecie poprzednie części bardzo mi się podobały lecz ta wyjaśniając nam wszystkie nieporozumienia i odkrywając tajemnice stała się moim faworytem. Jestem ogromnie wdzięczna autorce za tak różnych i jednocześnie ważnych bohaterów. Babcia to kobieta z jajami, pełna ciepła, oddania ale też nowoczesnego podejścia do życia. Lucy to wierna przyjaciółka która mimo  swoich problemów ciągle jest przy Lei. Seweryn, Kaja i Mateusz choć pochodzą zupełnie z innego świata ostatecznie stali się jak rodzina. Jeżeli chodzi o Daniela i ojca Lei to ta dwójka całkowicie mnie zaskoczyła swoim postępowaniem i skrywanym prawdziwym obliczem. Natomiast nasi główni bohaterowie ... no cóż ta dwójka skradła moje serce i do samego końca miałam nadzieję że będą razem. Kochani to książka gdzie akcja goni akcję, emocje targają duszą a odkryte tajemnice burzą światopogląd. Autorka sprawiła że niecierpliwie pędziłam do  zakończenia które chwyta za serce i na długo pozostanie w mojej głowie. Nie chcę wam zdradzać fabuły ale zapewniam iż cała seria jest warta przeczytania. To wciagajaca, nietuzinkowa i zaskakująca historia miłosna dwójki młodych ludzi którzy muszą wiele przejść i zrozumieć by miłość zatriumfowała.

Avatar użytkownika - ZaczytanaZoska
ZaczytanaZoska
Przeczytane:2023-01-24, Ocena: 4, Przeczytałam,
Czy te oczy mogą kłamać
Kamila Andrzejak-Wasilewska0
Okładka ksiązki - Czy te oczy mogą kłamać

Los uwielbia bawić się z człowiekiem w kotka i myszkę. Ona - córka bogatego HolendraOn - brat właściciela stacji benzynowej Lea van Monti jest córką...

Magazynierka
Kamila Andrzejak-Wasilewska0
Okładka ksiązki - Magazynierka

Lena Pisarska od blisko dwo?ch lat pracuje w polskiej siedzibie AutoHarard, magazynie z częściami samochodowymi. Życiowe aspiracje młodej Leny jednak nie...