Jesteś tylko moja

Doktor Susan Chandler postanawia poruszyć w prowadzonej przez siebie audycji radiowej temat kobiet, które znikają bez śladu. Przy tej okazji wpada na trop mordercy czyhającego na osoby samotne i nieśmiałe, decyduje się więc na przeprowadzenie prywatnego śledztwa. Wkrótce jednak uświadamia sobie, że nieznany zabójca morduje nie tylko upatrzone ofiary, ale zamierza wyeliminować wszystkich, którzy mogliby pomóc w odkryciu prawdy. Susan z przerażeniem stwierdza, że mordercą może być jeden z mężczyzn odgrywających ważną rolę w jej życiu. Ale nie wie jeszcze, że z myśliwego sama stała się ofiarą.

Informacje dodatkowe o Jesteś tylko moja:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 1998 (data przybliżona)
ISBN: 83-7180-529-2

Kup książkę Jesteś tylko moja

Jesteś tylko moja - opinie o książce

Kolejna już przeczytana przeze mnie książka Mary Higgins Clark i kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Powieść spełniła moje oczekiwania. Akcja była zmienna mimo iż toczyła się w zamkniętym kręgu wokół głównej bohaterki. Wywołała u mnie wiele różnych emocji od gniewu, że zaginęły i zostały zamordowane młode samotne kobiety po niedowierzanie gdy poznałam motyw działania zabójcy. Cóż, tym razem prawdziwe okazało się powiedzenie, że pozory często mylą. Rozwiązanie zagadki i wskazanie zabójcy było dla mnie zaskoczeniem, nie podejrzewałam tej osoby niemal do końca i trudno było mi się pogodzić z tym, kto okazał się mordercą.

Avatar użytkownika - iluzja
iluzja
Przeczytane:2020-10-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Urocza, młoda pani psycholog prowadzi ciekawe, popularne audycje radiowe. W jednej z nich zajmuje się przypadkiem zaginionej przed czterema laty kobiety, córki bogatej amerykanki. Ta audycja uruchamia lawinę dramatycznych wydarzeń.

Avatar użytkownika - yadzia
yadzia