Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście

"Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię."

Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać. Jak sama mówi, odczuła potrzebę słuchania Boga „z piórem w ręku”. Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia. Tak powstała książka Jezus mówi do ciebie, którą przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. Fenomen tej książki kryje się w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.

Informacje dodatkowe o Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2013-10-01
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-63621-36-0

Kup książkę Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście

Jezus mówi do ciebie. W miłości Jezusa odnaleźć pokój i szczęście - opinie o książce

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2016-12-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Mądry przewodnik, który otrzymałam jako podarunek, a potem nie musiałam namyślać się nad podarunkami dla innych. Mój codziennik w 2016.
Avatar użytkownika - Pilar
Pilar
Przeczytane:2015-03-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
tak naprawdę jest to książka na kazdy dzień. Jej czytanie zaczęłam rok temu. Na kazdy dzień znajdujemy fragment Pisma Świetego i opis. Najbardziej nieprawdopodobne a zarazem prawdziwe jest to, ze ta książka, jako jedna z nielicznych idzie razem z naszym życiem. To, co odnajdujemy w niej, a później w Piśmie okazuje się rzeczywistą historią, czymś co Jezus wiedział o nas tysiące lat wcześniej.

Autorka opisuje wlasne doswiadczenia z codziennego spotykania z Jezusem.Jest to zbior rad Jezusa, ktore kazdego dnia jej przekazywal a ktore ona spisywala. Ksiazka zawiera porady na kazdy dzien roku z odniesieniem do Pisma Swietego. Przeczytalam ja jednym tchem a teraz zamierzam ja czytac dzien po dniu tak jak faktycznie nalezy to robic.Jest to zbior wskazowek i przewodnik duchowy dla kazdego czlowieka .Podczas jego czytania czulam sie tak jakby sam Jezus do mnie mowil co bylo niesamowitym przezyciem.

Avatar użytkownika - MArtT
Przeczytane:2016-03-28, Ocena: 6, Przeczytałam,
Jezus mówi do dzieci
Sarah Young 0
Okładka ksiązki - Jezus mówi do dzieci

Nic na niebie i na ziemi nie może mnie powstrzymać przed miłością do Ciebie, moje dziecko! – Jezus Chrystus Sarah Young usłyszała w swoim sercu...

Jezus mówi do ciebie. Dziennik i kalendarz 2017
Sarah Young0
Okładka ksiązki - Jezus mówi do ciebie. Dziennik i kalendarz 2017

Ufaj mi dzień po dniu. Dzięki temu będziesz żył blisko Mnie, wyczulony na Moją wolę. Praktyczny i pomocny terminarz, zawierający najpiękniejsze myśli...