Joaquín Chapo Guzmán. Król kobiet i narkotyków

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2019-11-19
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: Joaquín El Chapo Guzmán: El Varón de la Droga

Historia potężnego i groźnego handlarza narkotyków Joaquína Archivalda Guzmána Loery - słynnego ,,Chapo". Okoliczności jego drugiej i ostatniej ucieczki z więzienia.

Andrés López López prowadzi czytelników w mroczny świat narkobiznesu. Joaquín ,,Chapo" Guzmán. Król kobiet i narkotyków to historia, która uchyla rąbka tajemnicy, ukazując, co kryje się za nagłówkami prasowymi.

W mającym ogromną władzę handlarzu narkotyków Joaquínie Archivaldzie Guzmánie Loerze, alias ,,Chapo", trudno rozpoznać ubogiego chłopaka z maleńkiej wioski La Tuna w meksykańskiej prowincji Sinaloa. Przeszedł długą drogę, by stać się jednym z najbogatszych i najpotężniejszych na świecie baronów narkotykowych. Skrajnie niebezpiecznym i przez lata poszukiwanym.

Andrés López López, opowiadając o relacjach ,,Chapo" z kobietami, rodziną czy wspólnikami, relacjonując bezwzględne starcia z wrogami i nieustający pościg władz za słynnym capo, tworzy trzymającą w napięciu historię, w której wartka akcja, miłość i przyjaźń splatają się z ambicją, zdradą i podłością.

Opinie o książce - Joaquín Chapo Guzmán. Król kobiet i narkotyków

Kup książkę Joaquín Chapo Guzmán. Król kobiet i narkotyków

Kudłata
Hwang Sun-mi