Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-02-13
Tytuł oryginału: Yoga 7 minutes a day, 7 days a week

Jak zacząć ćwiczyć jogę w domu? Kiedy najlepiej to robić? Jak przygotować się do ćwiczeń?

Wystarczy, że poświęcisz 7 minut dziennie na jogę, żeby wyraźnie odczuć jej efekty - twoje ciało stanie się silniejsze, a umysł spokojniejszy!

Jeśli wydaje ci się, że joga to długie sesje powolnego wykonywania kolejnych assanów, ta książka miło cię zaskoczy. Autorka opracowała program codziennej praktyki łagodnej jogi, który jest idealny dla zabieganych, a także tych, którzy chcieliby sprawdzić, czy joga jest dla nich.

W książce znajdziesz:

- siedem siedmiominutowych sekwencji jogi, które obejmują medytację, mantry i mudry;

- ćwiczenia skupione na wzmocnieniu poszczególnych obszarów ciała;

- ćwiczenia oddechowe pomagające w praktyce uważności;

- omówienie założeń jogi, pozwalające uczestniczyć w niej bardziej świadomie;

- cykl praktyk jogicznych, który pomaga osiągnąć równowagę emocjonalną.

`

Odkryj jogiczny styl życia i wprowadź do swojego życia równowagę oraz spokój!

__

O AUTORZE

Gertrud Hirschi - znana na całym świecie specjalistka od mudr i jogi, której książki cieszą się niezwykłą popularnością w Indiach wśród osób praktykujących jogę. Od ponad 20 lat prowadzi własną szkołę jogi w Zurychu, a także organizuje seminaria i warsztaty poświęcone tematyce mudr i nauczania jogi.

Tagi: bóg Umysł ciało duch - medytacja i wizualizacja

Kup książkę Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych

Opinie o książce - Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych

Avatar użytkownika - Aneta2944
Aneta2944
Przeczytane:2022-09-26, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2022,

Opis wykonania asan jest w miarę dobry, chociaż chwilami nie do końca rozumiałam, o co chodzi - gdyby nie to, że znam jogę już od lat, to mogłabym mieć problem... Chociaż może to właśnie kwestia tego, że podchodzę do niektórych pozycji za pomocą pamięci ciała, więc nawet nie skupiam się na tym, jak opisać wchodzenie do nich za pomocą słów? Mimo wszystko muszę przyznać, że ta książka okazała się być lepsza niż się spodziewałam. Chociaż faktycznie nie jest ona przeznaczona dla osób zaawansowanych, to zdecydowanie jest to bardzo przyjemny, krótki, ale w miarę konkretny poradnik dla tych, którzy chcieliby spróbować zaznajomić się z jogą. To może być Wasz punkt wyjścia.

Mudry. Joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha
Gertrud Hirschi0
Okładka ksiązki - Mudry. Joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha

Masz problemy w pracy? Czasami paraliżuje Cię strach? Czujesz się wypalony i pokonany przez codzienną rutynę? A może cięgle o czymś zapominasz? Jeśli...

Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska