Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych

Spokój i równowaga na wyciągnięcie ręki

Czy wiesz, że wystarczy siedem minut jogi dziennie, aby twoje ciało było silniejsze, a umysł opanowany?

Zastanawiasz się, czy joga jest dla ciebie? Nie wiesz, od czego zacząć i jak przygotować się do ćwiczeń? Wydaje ci się, że joga to długie sesje powolnego wykonywania kolejnych asan? Ta książka miło cię zaskoczy!

Gertrud Hirschi  opracowała program codziennej praktyki łagodnej jogi, idealny dla zabieganych oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę i chcieliby sprawdzić, czy to aktywność dla nich.

Znajdziesz tu siedmiominutowe sekwencje jogi, ćwiczenia oddechowe, wzmacniające, a także przystępne omówienie założeń jogi, które pozwolą ci świadomie ją praktykować.

Informacje dodatkowe o Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych:

Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aneta2944
Aneta2944
Przeczytane:2022-09-26, Ocena: 3, Przeczytałam,

Opis wykonania asan jest w miarę dobry, chociaż chwilami nie do końca rozumiałam, o co chodzi - gdyby nie to, że znam jogę już od lat, to mogłabym mieć problem... Chociaż może to właśnie kwestia tego, że podchodzę do niektórych pozycji za pomocą pamięci ciała, więc nawet nie skupiam się na tym, jak opisać wchodzenie do nich za pomocą słów? Mimo wszystko muszę przyznać, że ta książka okazała się być lepsza niż się spodziewałam. Chociaż faktycznie nie jest ona przeznaczona dla osób zaawansowanych, to zdecydowanie jest to bardzo przyjemny, krótki, ale w miarę konkretny poradnik dla tych, którzy chcieliby spróbować zaznajomić się z jogą. To może być Wasz punkt wyjścia.

Mudry. Joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha
Gertrud Hirschi0
Okładka ksiązki - Mudry. Joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha

Masz problemy w pracy? Czasami paraliżuje Cię strach? Czujesz się wypalony i pokonany przez codzienną rutynę? A może cięgle o czymś zapominasz? Jeśli...

Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych
Gertrud Hirschi0
Okładka ksiązki - Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych

Jak zacząć ćwiczyć jogę w domu? Kiedy najlepiej to robić? Jak przygotować się do ćwiczeń? Wystarczy, że poświęcisz 7 minut dziennie na jogę, żeby...