Jurgen Klopp. Robimy hałas

Jürgen Klopp – charyzmatyczny wojownik, wulkan energii przy linii bocznej, żywioł oddany swojej pasji, czyli piłce nożnej. Prowadzone przez niego drużyny zawsze dostarczają kibicom piłkarskim emocji i wzruszeń. Pierwsza na polskim rynku pełna historia trenerskiego geniusza.

Listopad 2013 rok. Podczas konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z Arsenalem jeden z dziennikarzy zapytał Kloppa, jaka jest różnica między Borussią a prowadzonym przez Arsene’a Wengera Arsenalem. Trener odpowiedział: „Jego zespół lubi być w posiadaniu piłki, ciągle ją rozgrywać. Przypomina orkiestrę symfoniczną. Ja natomiast wolę heavy metal, gdy jest głośniej, a wszystkiego więcej!”.

Taki właśnie jest Jürgen Klopp – charyzmatyczny wojownik, wulkan energii przy linii bocznej, żywioł oddany swojej pasji, czyli piłce nożnej. Prowadzone przez niego drużyny zawsze dostarczają kibicom piłkarskim emocji i wzruszeń.

To jemu zawdzięczamy rozkwit kariery Roberta Lewandowskiego i stworzenie polskiego trio w Borussi. To on odpowiada za charakterystyczny styl określany jako „gegenpressing”.

W tej książce poznacie jego historię. Od początków kariery w FSV Mainz, przez pasmo sukcesów w Borussi Dortmund, aż do objęcia posady w Liverpool F.C.

Informacje dodatkowe o Jurgen Klopp. Robimy hałas:

Jurgen Klopp. Robimy hałas - opinie o książce

Avatar użytkownika - Alcaprim
Alcaprim
Przeczytane:2019-01-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,
Potęga liczb. Jak liczby kształtują świat, w którym żyjemy
Raphael Honigstein0
Okładka ksiązki - Potęga liczb. Jak liczby kształtują świat, w którym żyjemy

Potęga liczb Liczby są wszędzie! Potęga liczb wprowadzi dzieci w fascynujący świat liczb i wyjaśni, jak pomagają nam w codziennym życiu. Czy potrafisz...

Potęga liczb. Jak liczby kształtują świat w którym żyjemy
Raphael Honigstein0
Okładka ksiązki - Potęga liczb. Jak liczby kształtują świat w którym żyjemy