Jutro jest teraz

Jutronauci: przeprowadzka w przyszłość.

Szkoły zostały otwarte, ale nie wiadomo, na jak długo. Wróciliśmy do biur, ale nie wiemy, czy za chwilę znów nie będziemy pracować z domów. Czy wizyta u lekarza jest bezpieczna? Czy w ogóle będziemy mieć pracę w przyszłym roku? Zamiast pojechać na wakacje, wielu z nas dorabiało ,,na czarną godzinę".

Żyjemy w stanie ciągłej niepewności i nie zanosi się na to, żeby szybko się to zmieniło. Trwamy z ciągłym zagrożeniem - znanym z książek science fiction i filmów katastroficznych - w tle. Jutro nadeszło w marcu 2020 r. i urządzamy się w nim niczym po przeprowadzce.

Książka ,,Jutro jest dziś", zbiór rozmów i tekstów Jutronautów - wyjątkowych osób z pozornie odległych od siebie światów - próbuje opisać ten proces. Opowiada o szoku, jaki przeżyliśmy i o tym, jak próbujemy oswoić i poukładać świat na nowo. O tym, jak robią to biznes i mafia. l dlaczego jednym z nas czas przyspieszył, a innym zwolnił.

To zapis sytuacji i naszej świadomości na początku i w trakcie pandemii, ale też zestaw scenariuszy przyszłości.

Informacje dodatkowe o Jutro jest teraz:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2020-11-12
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Tagi: Reportaż i dziennikarstwo śledcze bóg

Kup książkę Jutro jest teraz

Jutro jest teraz - opinie o książce

Przygody Wicka Buły w raju i inne przedwojenne komiksy antykomunistyczne
Okładka ksiązki - Przygody Wicka Buły w raju i inne przedwojenne komiksy antykomunistyczne

Trzeci tom serii Dawny Komiks Polski prezentuje przedwojenne komiksy antykomunistyczne, w tym bardzo popularną w II RP historię Wicka Buły, który odwiedził...

Klimt. Pokoloruj swojego własnego Klimta
Okładka ksiązki - Klimt. Pokoloruj swojego własnego Klimta

Kolekcja mistrzów malarstwa do pokolorowania w Amberze Pokoloruj swojego własnego Klimta Wspaniałe obrazy Gustava Klimta wybrane z Galerii Austriackiej...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska