Kamertony i muzykoterapia

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2004 (data przybliżona)
Kategoria: Podręczniki

Książka ta to pomoc kierowana do osób zainteresowanych tematyką muzykoterapii, siły dźwięku, ale i uzdrawiania poprzez ciało, umysł i duszę. Jest to także swego rodzaju instruktaż dla każdego, kto rozpoznał już w sobie wartość CUD-u, biorąc udział na przykład w moich trzech seminariach. Chodzi tutaj o poznanie troistej struktury istnienia i o uzmysłowienie sobie czegoś, co pojawia się w człowieku już z chwilą jego przyjścia na świat. Poprzez jednoczesną pracę z ciałem, umysłem i duszą, przybliżyć można człowiekowi jego prawdziwą naturę, uświadomić mu jego istniejący obraz, wydobyć z wewnątrz całą prawdę, na której uformowane zostało jego życie.Uzdrawianie 3 w 1: Ciało-Umysł-Dusza to temat kursu, ale przede wszystkim to trzy poziomy istnienia człowieka, prowadzące do zdrowia, samopoznania i samoświadomości:I. Dźwięk a Umysł (kurs: materiał pomocniczy książka)II. Ruch Ciała (materiał pomocniczy: kaseta VHS)III. Kolory Duszy (materiały pomocnicze: muzyka koncerty, CD i kasety audio, sztuka wystawy, obrazy, mandale itd.)

Tagi: Psychologia zdrowie muzykoterapia

Kup książkę Kamertony i muzykoterapia