Klucz do muzyki. Podręcznik dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Część 2

Część druga podręcznika kontynuuje założenia i treści części pierwszej. Realizacja podstawowych celów: kształtowanie wrażliwości muzycznej, rozwój umiejętności, percepcja utworu muzycznego, poszerzanie wiedzy – odbywa się w toku różnorodnych muzycznych działań i na coraz trudniejszym materiale. Podobnie jak w części pierwszej, treści ujęto w porządku cyklu rocznego. Również ten podręcznik został podzielony na 10 miesięcy, czyli 10 rozdziałów: "Z muzyka za pan brat", "Opowie Ci wiatr", "W muzycznym warsztacie", "Grudniowe zmierzchy", "W tanecznym rytmie", "Muzyka na scenie", "Wiosenne wariacje", "Posłuchaj - świat śpiewa", "Muzyczne opowieści", "W oczekiwaniu na letnie przygody"

Informacje dodatkowe o Klucz do muzyki. Podręcznik dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Część 2:

Wydawnictwo: WSiP
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 978-83-02-09778-2

Kup książkę Klucz do muzyki. Podręcznik dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Część 2

Klucz do muzyki. Podręcznik dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Część 2 - opinie o książce

Klucz do muzyki. Podręcznik dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Część 2
Katarzyna Jakóbczak-Drążek, Urszula Smoczyńska, Agnieszka Sołtys0
Okładka ksiązki - Klucz do muzyki. Podręcznik dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Część 2

Podręcznik uwzględnia oczekiwania nauczycieli, ponieważ autorki przed rozpoczęciem pisania przeprowadziły szereg rozmów i konsultacji, m.in. na konferencjach...

Klucz do muzyki. Zeszyt ucznia dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Część 1
Katarzyna Jakóbczak-Drążek, Urszula Smoczyńska, Agnieszka Sołtys0
Okładka ksiązki - Klucz do muzyki. Zeszyt ucznia dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Część 1

Zeszyt ucznia część 1. stanowi dopełnienie pierwszej części podręcznika. Zeszyt zawiera zadania w formie zabaw, quizów, rebusów i krzyżówek, które pomagają...