Klucze do Repozytorium

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2010-10-06
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-7686-031-2
Liczba stron: 220
Tytuł oryginału: Keys to Repository
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Tom 4.5 cyklu Błękitnokrwiści

Ocena: 3.71 (7 głosów)

Wygnani z niebios, przeklęci przez Boga, trwają na ziemi, pijąc krew śmiertelnych. Elita elit, twarze z pierwszych stron gazet, wampiry z Manhattanu... Nieśmiertelni, którym grozi zagłada.

Życie Schuyler, Jacka, Mimi i Bliss toczy się własnymi torami. Kruche sojusze, seria tajemniczych morderstw, zakazana miłość... Kim są naprawdę ci, którzy żyją setki i tysiące lat, ci, którzy odradzają się pod różnymi postaciami, którzy noszą różne imiona i zmieniają twarze jak karnawałowe maski?

Głęboko pod ziemią, za zamkniętymi drzwiami, znajduje się repozytorium – miejsce, gdzie, skryte przed oczyma niepożądanych gości, spoczywają dokumenty i świadectwa. Część z nich za chwilę ujrzy światło dzienne...

Nieznane wydarzenia, urywki historii, zaginione oficjalnie listy i tajne dokumenty, one właśnie składają się na „Klucze do repozytorium” – klucze do tajemnicy błękitnokrwistych. „Klucze do repozytorium” to zbiór luźnych tekstów, opowiadań, korespondencji i dokumentów przybliżających czytelnikom historię postaci występujących w serii „Błękitnokrwiści” i odsłaniających rąbka tajemnicy o historii niezwykłej rasy.

Opatrzona licznymi detalami graficznymi, skomponowana w oryginalny sposób, książka skierowana jest do tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o Schuyler, Mimi, Jacku, czy tajemniczej Allegrze.

Kup książkę Klucze do Repozytorium

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Klucze do Repozytorium

Nic specjalnego. Oprócz 3 opowiadań które niejako coś wnoszą do fabuły, jest to streszczenie czterech pierwszych tomów serii.

Link do opinii
Avatar użytkownika - zakrecona8
zakrecona8
Przeczytane:2016-01-26, Ocena: 6, Przeczytałam, Przeczytane,
Avatar użytkownika - oklaskim
oklaskim
Przeczytane:2015-10-19, Ocena: 1, Przeczytałam, 52 książki 2015, E-półka,
Avatar użytkownika - maleenstwoo
maleenstwoo
Przeczytane:2015-03-31, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - xOxIvyxOx
xOxIvyxOx
Przeczytane:2014-10-12, Ocena: 3, Przeczytałam,
Inne książki autora
Następcy. Wyspa potępionych
Melissa De La Cruz0
Okładka ksiązki - Następcy. Wyspa potępionych

Przed dwudziestu laty wszyscy złoczyńcy zostali wypędzeni z królestwa Auradonu na Wyspę Potępionych - mroczne, ponure miejsce strzeżone polem energii...

Błękitnokrwiści
Melissa De La Cruz0
Okładka ksiązki - Błękitnokrwiści

Nie tylko diabeł ubiera się u Prady, do bywalców najdroższych butików Manhattanu dołączyły wampiry! Już dziś premiera pierwszego tomu serii...

Zobacz wszystkie książki tego autora