Kobiety nieidealne. Magda

Tom 1 cyklu Kobiety nieidealne

To nie jest polska Bridget Jones ani polski Seks w wielkim mieście. To jest nasze własne, kobiece, babskie, pisane tu i teraz, żywym językiem, wypełnione niebanalnymi dialogami jak ze scenariusza najlepszego filmu o kobietach, niekoniecznie tylko dla kobiet.

Drogie Czytelniczki, oddajemy w Wasze ręce historię pełną niedoskonałości, słabości, potknięć, upadków i wzlotów. Zrodziła się z naszej przyjaźni, a napisałyśmy ją dla Was. Bohaterki tej opowieści istnieją naprawdę, jesteśmy nimi my wszystkie: Ty, Twoja przyjaciółka, sąsiadka, matka, nauczycielka Twojego dziecka, Twoja dentystka i wszystkie kobiety, które codziennie spotykasz. Zamyślone, smutne, porzucone, ale również te szczęśliwie zakochane, szalone, niekonsekwentne, zwariowane, poważne, zdystansowane. Młode, starsze, miłośniczki trampek i te, które na co dzień biegają w szpilkach. Te walczące z nadwagą i te, którym zdarza się wypić za dużo wina. Przemądrzałe i niepewne siebie.

Jednym słowem: kobiety nieidealnie wyjątkowe.

Gosia Hayles

Magda Kawka

Jest mądrze, jest fajnie, jest dojrzale - zarówno jeśli chodzi o styl pisania, jak i samą fabułę i tworzenie postaci. Autorki stworzyły dobrą harmonię, pokazując, że książka ,,kobieca" może być zabawna, a przy tym niegłupkowata; lekka, lecz nie denna.

Marta Płusa

blog zadna-kolejna-milostka.pl

Z prawdziwą przyjemnością polecam tę powieść. Nie jest przesłodzona ani wydumana, za to do bólu szczera i prawdziwa. W świecie, gdzie trwa nieustający wyścig w dążeniu do ideału, jest to prawdziwa perełka. Teraz z niecierpliwością oczekuję na dalszy ciąg cyklu Kobiety nieidealne.

Edyta Świętek, pisarka

autorka cyklu Spacer Aleją Róż

Informacje dodatkowe o Kobiety nieidealne. Magda:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2018-08-21

Kup książkę Kobiety nieidealne. Magda

Kobiety nieidealne. Magda - opinie o książce

Jakoś mnie do siebie nie przekonała. Czasami bywało nudno, niby mialam być inteligentna a nie była, ani zabawna. Większość problemów jest wydumana, bohaterki denerwujące ( Magda to już kompletnie). Miałam wrażenie, że one jak ludzie nie mogą się spotkać tylko piją wino. Czyżby początek alkoholizmu? Nie, zdecydowanie ta książka nie przypadła mi do gustu.

Sekretne życie Roberty
Małgorzata Hayles0
Okładka ksiązki -  Sekretne życie Roberty

Roberta jest wysoka, sporo waży. Od dziecka była przyzwyczajana do wypierania swojej kobiecości. Prowadzi spokojne życie, opiekuje się matką, pracuje w...

Wśród nocnych Cisz
Małgorzata Hayles0
Okładka ksiązki - Wśród nocnych Cisz

Mroczny thriller zbudowany na przemyślanej fabule i psychologicznej prawdzie postaci, z precyzyjnie stopniowanym napięciem. Jest ciepły październikowy...