Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi

KOCHAJ DOBRZE. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi

Jesteś singlem, który pragnie odnaleźć swoją drugą połowę, a może próbujesz zbudować UDANY ZWIĄZEK? Jesteś z kimś, ale czujesz, że czegoś brakuje? Wszystko między wami gra, ale myślisz, że mogłoby być jeszcze lepiej? Jakub Czarodziej daje prostą instrukcję obsługi relacji damsko-męskich.

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jakich kobiet nie znoszą faceci, przed jakimi mężczyznami uciekają kobiety, jak nie dać się wmanewrować w kiepski romans i jak w porę rozpoznać toksycznego partnera lub toksyczną partnerkę. A przede wszystkim: jak budować udany, namiętny i szczęśliwy związek.

Oszczędź sobie kłopotów i zanim wpakujesz się w tarapaty albo przekreślisz udaną relację, sięgnij po KOCHAJ DOBRZE. Skorzystaj z porad specjalisty, który przeanalizował setki przypadków, i ucz się na cudzych błędach.

Jakub Czarodziej pomoże ci:

znaleźć wymarzoną drugą połówkę, pracować nad związkiem, po prostu kochać dobrze.

Zbuduj dobrą relację i dowiedz się, na czym polega MAGIA MIŁOŚCI

Informacje dodatkowe o Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-02-10
Kategoria: Poradniki

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Kup książkę Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi

Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi - opinie o książce

Bardzo przyjemnie napisana książka, można przeczytać jednym tchem. Zawiera bardzo dużo wskazówek na temat budowania relacji, zaufania do drugiej osoby, pewności siebie. Ćwiczenia zawarte w książce, potrafią świetnie nakierunkowac nasze spojrzenie na temat.

Avatar użytkownika - angelikalisiecka
angelikalisiecka
Przeczytane:2021-06-16, Ocena: 4, Przeczytałem,

Historię przykłady i wskazówki zawarte w książce jak powinniśmy tworzyć relacje damsko męskie jak utrzymać trwały i szczęśliwy związek pełen zaufania szacunku wsparcia i kompromisów jest to  tylko i wyłącznie teoria Życie weryfikuje wiele a zapewne nasze zachowania emocje uczucia zasady i szacunek do własnej osoby niestety w dzisiejszych czasach jest wyśmiewany i niejednokrotnie wzbudza pogardę ale za to bardzo popularne są związki bez zobowiązań otwarte najlepiej odrazu z kontaktem fizycznym na pierwszym spotkaniu po czym ludzie się niestety  mijają na drodze bez słowa ale zawsze miło było przeczytać że jednak istnieją normalni ludzie mimo że tylko w książce

Magia działania. Zawalcz o siebie
Jakub Czarodziej0
Okładka ksiązki - Magia działania. Zawalcz o siebie

Po pierwszym, bestsellerowym poradniku Jakuba Czarodzieja czas na kolejną książkę. Autor daje swoim czytelnikom bezcenne wskazówki - wprowadzone w życie...

Magia zmiany.Przekrocz własne granice i osiągnij cel
Jakub Czarodziej0
Okładka ksiązki - Magia zmiany.Przekrocz własne granice i osiągnij cel

Zostań życiowym fighterem! Plan Jakuba Czarodzieja jest prosty – najpierw Ty, potem reszta świata. Bo jeśli ty zmienisz swoje życie, zmianę odczują...