Kochanie? Witam w piekle

Szarmancki w gestach, okrutny w czynach. Diabeł w ludzkiej skórze.

Czy starając się być dobrą dla wszystkich, możesz trafić do piekła zgotowanego przez jedną osobę?

Jeanny jest zwykłą osiemnastoletnią dziewczyną, posiadającą marzenia i snującą plany na przyszłość.
W najgorszych koszmarach nie może przewidzieć tego, co szykuje dla niej los.
Wszystko za sprawą przystojnego mężczyzny o hipnotyzującym spojrzeniu.
Jedna zła decyzja sprawia, że wszystko zostaje jej odebrane.
Zostaje tylko on. I jego obsesja na jej punkcie.

Czy młoda kobieta wygra walkę o siebie? I czy jeszcze kiedykolwiek będzie wolna?

Nagle wpada na coś, co przypomina skałę, ale kiedy unosi wzrok, widzi wysokiego mężczyznę. Ciemnobrązowe tęczówki wpatrują się w nią tak, jakby znalazły coś bardzo cennego. Intensywność tego spojrzenia jakby bije Jeanny po twarzy. Nieznajomy ma tak ostro zarysowaną linię żuchwy, że gdyby tylko przyłożyła palec, skaleczyłaby się. Gęste kosmyki jego brązowych włosów lśnią niczym złoto w świetle promieni słonecznych wpadających przez okna.
Właśnie stoi przed nią ziemska wersja Adonisa.

Informacje dodatkowe o Kochanie? Witam w piekle:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2024-04-24

Kup książkę Kochanie? Witam w piekle

Opinie o książce - Kochanie? Witam w piekle

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-05-01, Ocena: 6, Przeczytałam,
😈Książka nie jest tylko historią porwanej dziewczyny oraz jej oprawcy.To historia dzięki której możemy poznać bardzo dokładnie bohaterów i ich psychikę.Powrót do przeszłości,walka z ich demonami wraz z nieumiejętnościà pogodzenia się z porażką,zaowocowało irracjonalne zachowanie Jasona oraz działania ciężkie do zrozumienia.😈 Autorka wspaniale opisała ból,który towarzyszył naszej bohaterce.Ból związany ze stratą wolności i niezrozumienia jego obsesji wobec niej.Jej cierpienie sprawiało,że razem z nią cierpiałam i szukałam powodów myślenia porywacza,którego zachowanie było od samego początku niepokojące.😈 Diabeł ma ogromną ilość twarzy,która zmienia się jak sztorm.Jego tok myślenia i zrozumienia go było bardzo trudne,ponieważ on działa według własnych zasad.Nikt nie może na niego wpłynąć,by zaczął myślić logicznie. 😈Ta historia dostarczyła mi mieszankę myśli,które sprawiły,że musiałam wytężyć swój umysł,by zrozumieć powód działania diabła.Poznanie wszystkich szczegółów jego działań nie spowodowało tego,że wzbudził we mnie jakieś pozytywne uczucia.Zło jest złem i nic tego nie zmieni!! 🔗Jest to idealna lektura dla osób chcących poznać szarmanckiego w działaniach diabła w ludzkiej skórze,dla którego nic nie liczyło się poza jego ofiarą.To znakomity thriller erotyczny z wieloma emocjonującymi chwilami oraz momentami przyprawiających o ciarki na skórze.Musicie to przeczytać!P O L E C A M

Kochanie? Witam w piekle - opinie o książce

Miała marzenia, snuła plany na przyszłość, jak artysta malujący obraz swojego życia na płótnie wyobraźni. W jej umyśle już wyrósł pełen kolorów i świateł obraz tego, jak chce kroczyć przez dni i noce.  Jednakże, jeden moment wystarczył, aby ta bańka marzeń pękła, rozpryskując się na drobne kawałki, jak błyskawica rozdzierająca niebo. To było jak uderzenie przez burzę, która niespodziewanie pojawiła się na bezchmurnym niebie jej życia.

W jednej chwili, jej świat stał się płonącą ruiną, którą trudno było naprawić. Teraz, gdy patrzyła w przyszłość, widziała tylko mrok i niepewność. Planowała dalsze kroki, ale teraz każdy krok wydawał się być krokiem w nieznane, pełnym niebezpieczeństwa i zagrożeń. To, co miało być prostą drogą do szczęścia, stało się labiryntem pełnym pułapek i przeszkód. Może nie była w stanie zobaczyć jasnej przyszłości tak wyraźnie, jak wcześniej, ale wciąż wierzyła, że może odbudować to, co zostało zniszczone. Była to walka nie tylko o przetrwanie, ale także o odzyskanie swojej godności i wolności.

Autorka zabiera czytelnika w niezapomnianą podróż przez mroczne zakamarki ludzkiej psychiki, gdzie za każdym rogiem czyha niebezpieczeństwo. Jej pióro przesyca fabułę powieści duszącą atmosferą, dając czytelnikowi namiastkę strachu i niepewności, która wciąga coraz głębiej, jak wirująca studnia, z której nie ma ucieczki.

Przez każdy kolejny ruch fabuły zostajemy  wrzuceni w sam środek akcji, z dala od bezpiecznego brzegu, gdzie mrok i niepewność otaczają nas ze wszystkich stron. To podróż, która trzyma w napięciu do samego końca, zaskakując i zmuszając do ciągłego zastanowienia się nad lojalnością bohaterów i prawdziwymi motywami ich działań.

Powieść ta staje się prawdziwym thrillerem psychologicznym, który odsłania najgłębsze sekrety ludzkiej natury i demony tkwiące w sercach bohaterów. Zostajemy zmuszeni zanurzyć się w tej dusznej i mrocznej atmosferze, by odkryć prawdę ukrytą pod warstwą kłamstw, manipulacji i obsesji.

Każdy obrót strony to jak kolejny krok w głąb nieznanej krainy, gdzie groza czai się za każdym rogiem, a tajemnice wyłaniają się spod warstw pozoru, jak odkrywane przez prądy oceanu skarby ukryte na dnie. To jak wędrówka przez labirynt uczuć i myśli, gdzie każda ścieżka prowadzi do nowego zaskoczenia, a każdy zakręt odsłania kolejny fragment układanki, której obraz staje się coraz bardziej przerażający i fascynujący jednocześnie.