Komentarz do Kodeksu cywilnego. Księga druga własność i inne prawa rzeczowe

Publikacja niniejsza jest drugą pozycją czteroczęściowej edycji Komentarza do kodeksu cywilnego, ukazującego się na rynku wydawniczym nakładem naszego Wydawnictwa od 1995 roku. W obecnym siódmym wydaniu dokonano szczegółowego przeglądu komentarzy do poszczególnych artykułów i wprowadzono zmiany merytoryczne oraz uzupełnienia, których potrzeba powstała w wyniku nowelizacji licznych przepisów cytowanych lub powoływanych w tekście, konieczności uwzględnienia znaczących pozycji piśmiennictwa, orzecznictwa sądowego oraz ewolucji poglądów judykatury. Książka stanowi odrębną całość w zakresie poruszanej tematyki i nie wymaga sięgania do innej części Komentarza. Zaopatrzona jest w samodzielny skorowidz przedmiotowy.Autor-Stanisław Rudnicki jest znanym prawnikiem cywilistą, sędzią Sądu Najwyższego w st. sp.

Informacje dodatkowe o Komentarz do Kodeksu cywilnego. Księga druga własność i inne prawa rzeczowe:

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Komentarz do Kodeksu cywilnego. Księga druga własność i inne prawa rzeczowe

Komentarz do Kodeksu cywilnego. Księga druga własność i inne prawa rzeczowe - opinie o książce

Hipoteka jako zabezpieczenie wierzytelności
Rudnicki Stanisław0
Okładka ksiązki - Hipoteka jako zabezpieczenie wierzytelności

"Hipoteka jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych sposobów zabezpieczania wierzytelności na nieruchomości. Jej celem jest m.in...

Komentarz do kodeksu cywilnego Księga II Własność i inne prawa rzeczowe
Rudnicki Stanisław0
Okładka ksiązki - Komentarz do kodeksu cywilnego Księga II Własność i inne prawa rzeczowe

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis