Król hakerów. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 1

Jeśli będzie współpracował, ona spełni jego najskrytsze pragnienia

Taylor Harden stoi u progu sławy i niewyobrażalnego bogactwa, gubi go jednak zbytnia pewność siebie. Cybernetyczny atak na jego technologiczne mocarstwo nadchodzi z zupełnie niespodziewanej strony - małego miasteczka na skraju ruiny, Barrington. To tam piękna i tajemnicza Harper trzyma w ręku wszystkie klucze do jego przyszłości - i zgodzi się je oddać, jeden po drugim, w zamian za bardzo konkretne usługi...

Nienawidzi jej. Nie może bez niej żyć. Z każdym dniem odszyfrowują wzajemnie swoje kody, aż w końcu wszystkie sekrety Harper ujrzą światło dzienne, a Taylor zaryzykuje utratę nie tylko swojej firmy, ale i serca.

Nieprzewidywalni mężczyźni, tajemnicze kobiety i namiętności, które zburzą ich świat - poznaj nową, elektryzującą serię!

Informacje dodatkowe o Król hakerów. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 1:

Przeczytane:2021-05-30,

💻💻💻Recenzja💻💻💻

Premiera 12.05.2021 r.

"Król Hakerów" - C D Reiss

Weszłam w świat pełen kodów i hakerów, w świat który pochłonął mnie bez reszty.

Harper, piekielnie inteligenta i uzdolniona, zdaje sobie sprawę ze swojego talentu i wiedzy, dlatego wykorzystuje ją, ale jest też pełna strachu, że jednak nie jest tak dobra.
Jest także bardzo dobra, martwi się o wszystkich dookoła, chce ciągle pomagać. Jednak jest też szalona i lekko zwariowana. Ma takie szalone pomysły, że szok.

Taylor, człowieka inteligentny, bardzo ale to bardzo dobry haker. Tworzy program, który ma zmienić świat. Nawet się nie spodziewał, że ktoś będzie w stanie zablokować jego system. Wściekła się na to, ale jest także strasznie opanowany i spokojny.
Kiedy przyjeżdża do Harper, jego świat staje na głowie. Nieznane do tej pory uczucia kumulują się w nim i wybuchają. Zaczyna dążyć uczuciem, przez co wychodzi z niego romantyk, w którym można się zauroczyć.

Ich relacja tworzy się w bardzo dziwny sposób, kompletnie się tego nie spodziwałam. Ich wzajemna fascynacją i pociąg do kodów, powodują, że tworzy nam się para idealnie dopasowana.

4 stopień HOT LEVEL jest jak najbardziej zasłużony. Było gorąco i to bardzo. Znajdziecie tutaj różnego rodzaju sceny intymne, więc każdy znajdzie coś dla siebie 😈

Autorka całą książkę przestawiła z perspektywy Tayolra co było miłą odmianą. Mogłam cały czas śledzić co siedzi w jego umyśle. Jednak czasami brakowało mi przemyśleń Harper, chciałabym ją jeszcze lepiej poznać, ale z drugiej strony to, że nie wiem co chodzi po jej szalonej główce powoduje, że książka nabiera aury tajemniczości i aż się czeka co się dalej wydarzy.

Przez długi czas wszystko jej owiane tajemnicą. Aż ciarki wychodzą na ciele kiedy zagłębia się w historię ale nadal nie wiem o co chodzi. Cała fabuła jest skonstruowana na motywie hakerów. Ich rozmowy często były dla mnie zagadką, czasem kiedy weszłam w ich świat, zaczęłam je lekko rozumieć.
Bohaterowie stworzeni i ukazani poprzez ich zamiłowanie do komputerów i hakowania, powoduje, że stają się indywidualistami. Takich bohaterów jeszcze nie spotkałam. Także postacie poboczne trzeba uwzględnić, bo nadają książce trochę normalności.
Historia Harper i Taylora nie jest zwyczajna. Z taką jeszcze się nie spotkałam, a szkoda, bo taki motyw był miłą odskocznią od tradycyjnych romansów.
Wiele motywów, różnie problemy, duża dawka erotyzmu, ciekawi bohaterowie, humor, to wszystko co znajdziecie w tej książce❤
Gorąco polecam, bo hakerzy to nie tylko ludzie przed komputerami, to każde ludzie którzy mogą zhakować wasze umysły, serca i ciała.
9,5/10💻

Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2021-08-24, Ocena: 2, Przeczytałam,

,,Król hakerów" skusił mnie obiecującym opisem oraz ciekawą oładką. Miałam ogromne oczekiwania, co do tego tytułu. Niestety rozczarowałam się. Książka jest bardzo przeciętna, bohaterzy zupełnie bez charakteru a styl autorki delikatnie mówiąc chyba mi nie odpowiada, ponieważ lektura była dla mnie męczarnią. Niestety czasem zdarzają się i takie książki, które czytelnikowi ,,nie leżą".

Taylor Harden siedzi za sterami technologicznego mocarstwa. Jednak zbytnia pewność siebie, pycha i chęć sławy sprawiają, że mężczyzna popada w kłopoty. Staje się ofiarą cybernetycznego ataku. Ślad prowadzi do małego miasteczka a dokładnie do Harper. Kobieta posiada teraz wiele asów w rękawie. Tajemnice Taylora są u niej bezpieczne do czasu aż ten spełni jej specyficzne żądania.

UWAGA SPOILER! Cała książka opiera się na szantażu. Ona odblokuje zahakowany system,  jeśli on udzieli jej korepetycji z seksu. Koniec. Serio, mówię poważnie oto cała historia. C.D. Reiss napisała książkę, która mogła być genialnym romansem jednak coś poszło nie tak i wyszedł nudny i tani romans. Opisy były nużące, bohaterzy jak wspomniałam wcześniej zupełnie bez wyrazu, zero chemii, zero zaskakującej fabuły. Przymuszałam się do czytania z nadzieją, że coś zaiskrzy, ale niestety rozczarowałam się. I nie tylko ja, ponieważ książka na lubimyczytac.pl ma bardzo średnią ocenę a większość recenzji pokrywa się z moimi spostrzeżeniami. ,,Król hakerów" jest jednym z moich większych rozczarowań. Do lektury ani was nie zachęcam ani nie zniechęcam aczkolwiek jest przecież na rynku tyle dobrych książek...

Taylor ciężko pracował na to, co posiada. Niewiele dzieli go już od osiągnięcia ogromnego sukcesu. Niestety w najmniej spodziewanym momencie pada ofiarą ataku hakerskiego. Mężczyzna zamierza odzyskać to, co do niego należy i wyjeżdża na poszukiwania tajemniczego hakera. Trafia do niewielkiego miasteczka i poznaje tam Harper. Nie spodziewa się, że ta dziewczyna wywróci jego życie do góry nogami.

„Król hakerów” to bardzo dziwna książka. Nie wiem jak inaczej mogłabym ją określić. Nie była zła, ale coś mi w niej nie pasowało. Sam pomysł na fabułę był według mnie świetny i nieszablonowy, niestety samo wykonanie trochę mnie zawiodło.

Książka była wciągająca, bardzo ciekawiło mnie, jak wszystko się rozwiąże. Było w niej jednak kilka scen, które wprawiały mnie w zażenowanie.

Miałam mieszane uczucia co do głównych bohaterów. Cała książka została napisana z punktu widzenia Taylora, więc może dlatego nie umiałam wczuć się w sytuację Harper i zrozumieć jej postępowania. Głównego bohatera polubiłam bardziej, choć jego zachowanie momentami też mnie irytowało.

„Król hakerów”to ciekawa i nieschematyczna książka. Do tej pory nie czytałam niczego podobnego. Niestety nie była dla mnie, ale warto samemu się przekonać, czy Wam się spodoba.

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2021-05-20, Ocena: 3, Przeczytałam,

"Na świecie istnieli wygrani i przegrani. Utrzymywaliśmy się na powierzchni albo tonęliśmy. Użalanie się było dla ofiar i przegrywów."

Taylor to jeden z najlepszych hakerów na świecie. Jednak by uniknąć wiszących nad nim konsekwencji prawnych postanawia działać legalnie i zanosi się na to, że dokona przełomu w świecie wirtualnym. Jednak wszystko się sypie bo ktoś hakuje jego kod, który miał być nie do ruszenia. Podążając śladem osoby, która niszczy jego życie trafia do Barrington, małego miasteczka i spotyka szaloną dziewczynę o imieniu Harper. Ona na niego czekała, jednak nie miała pojęcia, że nawzajem tak mocno wpłyną na swoje dalsze losy.
Już dawno nie miałam aż tak mieszanych uczuć co do książki. Z jednej strony jestem zachwycona świeżą fabułą i pomysłem, po raz pierwszy trafiłam na taką tematykę w romansie i uważam to za ogromny plus. Nie wypowiem się w kwestii tego czy dobrze zostały zaprezentowane wszystkie kody i omówione sposoby programowania bo się na tym kompletnie nie znam. Śmiem twierdzić, że tej hakerskiej treści było nawet odrobinę za dużo, bo jednak mało która osoba zaznajomiona z programowaniem sięgnie po tego typu lekturę.. chyba ;-) Jeśli mam się skupić na kreacji bohaterów czy samej kwestii rodzącego się uczucia to.. ech, sama nie wiem. Nie czułam wielkiego iskrzenia między postaciami. Seksu było dużo, aż za dużo, od pewnego momentu, miałam wrażenie, że bohaterowie tylko tak znajdują sposób by ze sobą porozmawiać. Ale szczerze... rozmowy na temat kodów w trakcie stosunku? No dla mnie to było dziwne ale co ja tam wiem :P Harper była dziwna, szalona, niedorzeczna, skomplikowana, tak naprawdę nie miałam pojęcia o co jej chodzi. Taylor natomiast, ugh, ten facet miał być królem? To moim zdaniem coś nie pykło. Niezbyt rozgarnięty, bardzo wolno kojarzył fakty, dał się wplątać w jakieś podejrzane gierki małego miasteczka, jego zachowanie często było okropnie irracjonalne. Także właściwie żadna z postaci nie zyskała mojej sympatii. Za to bardzo spodobała mi się wizja miasteczka, która została zobrazowana w tej książce. Druzgocąco prawdziwe realia oraz opis społeczności. Ale to zbyt mało bym mogła stwierdzić, że ta książka była świetna i kiedyś do niej wrócę... ;-)

"Pieniądze mają to do siebie, że obciążają nas oczekiwaniami. Można odnieść wrażenie, że wszystko, co robimy, odbija się na innych. Ale to nieprawda. Nie wszystko ma znaczenie. Ważne są tylko pewne rzeczy i to o nie trzeba dbać."