Król lisów

Wydawnictwo: ISA
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7418-083-8

Szpon, ostatni z plemienia Orosinich, przy pomocy Konklawe Cieni zmienił się z ufnego chłopca w przebojowego młodego arystokratę Talwina Hawkinsa, pierwszego szermierza w królestwie Roldem i nie tylko. Tytuł zdobyty przed obliczem króla w Akademii Mistrzów, doprowadził go o krok bliżej do tego, czego pożąda najbardziej na świecie. Pragnie pomścić śmierć swoich rodaków. Własnoręcznie pozbawił życia już dwóch uczestników masakry. Porucznik Campaneal padł pod ostrzem jego miecza podczas pojedynku na turnieju Akademii Mistrzów, a Raven, kapitan najemników, zginął w trakcie nieudanego ataku na wioskę Orodonów, których miał zniszczyć podobnie jak współplemieńców Tala. Ale pragnienie zemsty Szpona nie zostanie zaspokojone, dopóki nie odkryje powodów rzezi i nie ukarze prawdziwego sprawcy. Konklawe domaga się wypełnienia zobowiązań. Zadaniem Talwina jest zdobycie informacji o Leso Varenie - jednym z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie - magu dysponującym potworną mocą i niesamowitymi umiejętnościami.

Kup książkę Król lisów

Opinie o książce - Król lisów

Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska