Królestwo marzeń

Anglia na przełomie XV i XVI wieku. Royce Westmoreland, najlepszy i najzdolniejszy rycerz Henryka VII, dowodzi wojskami króla podczas wyprawy przeciw Szkotom. Znany jako Czarny Wilk, budzi lęk i grozę w sercach wrogów, szkockie wieśniaczki straszą nim dzieci. Tylko piękna Jennifer, córka przywódcy dumnego klanu Merrick, nie lęka się potężnego wojownika. Porwana z siostrą z klasztoru przez Anglików, przeciwstawia się Royce’owi, który zamierza wykorzystać zakładniczki w rokowaniach z ich ojcem. Jednak któregoś dnia Jennifer zauważa, że jej uczucia do znienawidzonego wroga uległy całkowitej zmianie; Royce też myśli z niechęcią o chwili, gdy przyjdzie mu odesłać krnąbrną i arogancką piękność do domu. Nagle oboje dostrzegają, że tkwią w samym środku splątanej sieci, na którą złożyły się duma, namiętność i wszechwładna miłość.

Informacje dodatkowe o Królestwo marzeń:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7337-781-6
Tytuł oryginału: A Kingom of Dreams
Język oryginału: ang
Tłumaczenie: Kinga Dobrowolska

Kup książkę Królestwo marzeń

Królestwo marzeń - opinie o książce

Avatar użytkownika - mirand
mirand
Przeczytane:2017-10-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 100 książek 2017, POLECAM SZCZEGÓLNIE!,

Jestem zaskoczona pozytywnie tą książką. Jedna z lepszych w kategorii " romans historyczny" - polecam każdej miłośniczce tej literatury!

Ńie dość, że świetnie się czyta bo język jest bardzo prosty i świeży, to jeszcze dostarcza wielu emocji :)

Autorka pisze z prawdziwą pasją, która mnie się udzieliła. Czytelnik na pewno nie jeden raz się przy lekturze uśmiechnie , niejeden raz również przewinie kolejną kartkę, mimo braku czasu . Książkę bowiem czyta się szybko a raczej połyka się ją całą w kawałku , chłonie każde słowo, zdanie czy rozdział. Dokładne opisy postaci idealnie kształtują się w wyobraźni, nietypowy motyw książki zdecydowanie jest jej zaletą. POLECAM!

Avatar użytkownika - Paola35
Przeczytane:2013-02-20, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, Romanse,
Mój własny anioł stróż
Judith McNaught0
Okładka ksiązki - Mój własny anioł stróż

Leigh Kendall otrzymała od losu bardzo wiele. Jej mąż, Loga Manning, ceniony architekt, po trzynastu latach małżeństwa kocha ją równie gorąco, jak w dniu...

Doskonałość
Judith McNaught0
Okładka ksiązki - Doskonałość

Porzucona przez matkę Julia znajduje oparcie w domu przybranych rodziców, gdzie w atmosferze miłości rozkwita, wyrastając na piękną i pełną wdzięku młodą...