Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Tom 3 cyklu Disney Złota Kolekcja Bajek

DISNEY ZŁOTA KOLEKCJA BAJEK to wyjątkowe wydanie książek opisujących przygody kultowych bohaterów. Każdy tom opracowany w trosce o kulturę słowa, napisany poprawną polszczyzną, opowiada historię bohatera, która w przyjemny sposób dostarcza dzieciom nauki o świecie i jest źródłem wielu emocji. Autorką tekstów jest Małgorzata Strzałkowska.

Informacje dodatkowe o Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków:

Wydawnictwo: HACHETTE
Data wydania: 2023-01-31
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
Tłumaczenie: Małgorzata Strzałkowska
Ilustracje:Ben Butcher

Kup książkę Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków - opinie o książce

Avatar użytkownika - karolinaosewska
karolinaosewska
Przeczytane:2023-02-04, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Lustereczko, powiedz przecie...

Piękna czarnowłosa dziewczyna o imieniu Śnieżka, zła macocha, zaczarowane zwierciadło, zazdrość, gajowy, las, siedmiu krasnoludków, zatrute jabłko, szklana trumna, pocałunek prawdziwej miłości, wyrwanie się z objęć śmierci.Tak, jestem przekonana, że ta baśń jest znana bardzo dobrze każdemu dziecku i nie tylko (!) na całym świecie !

Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by odświeżyć sobie lekturę tej pięknej, wzruszającej baśni. Szczególnie, że wydawnictwo Hachette oferuje nam tak piękne wydanie, z prześlicznymi ilustracjami Bena Butchera i tekstem w formie wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej, który sprawia pozytywną niespodziankę dla czytelnika i ułatwia lekturę, aż szkoda że książeczka tak krótka i że tak szybko koniec lektury następuje!

Ja z wielką przyjemnością odświeżyłam sobie ten klasyk baśniowy i mogę go Wam w tej odsłonie z całego serca polecić. Warto przeczytać tę opowieść wspólnie z dziećmi, to wspaniała forma wspólnego spędzania czasu ! Polecam z całego serca !

A wydawnictwu Hachette bardzo, bardzo dziękuję za egzemplarz do recenzji.