Królik Karolek. Gdzie jesteś, Karolku?

Karolek uwielbia bawić się u babci w ogrodzie. A gdy zbyt długo nie wraca, babcia wyrusza na poszukiwania...Przygody niesfornego króliczka autorki bestsellerowych książek o ulicy Czereśniowej rozbawią każdego malucha.

Co roku latem Karolek spędza wakacje na wsi u babci. Babcia piecze najlepsze ciasto marchewkowe na świecie. Dlatego Karolek lubi chodzić do ogrodu po marchewkę. Ale pewnego razu dzieje się coś niespodziewanego: Karolek znika, jakby zapadł się pod ziemię, a babcia nie może go nigdzie znaleźć!

W serii kartonikowych książeczek o króliczku Karolku na najmłodszych czytelników czekają sympatyczni zwierzęcy bohaterowie, pogodne opowieści oraz urocze ilustracje zachęcające do wypatrywania i nazywania znanych dzieciom elementów z życia codziennego.

Informacje dodatkowe o Królik Karolek. Gdzie jesteś, Karolku?:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2023-03-08

Tagi: Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Królik Karolek. Gdzie jesteś, Karolku?

Królik Karolek. Gdzie jesteś, Karolku? - opinie o książce

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2024-01-21, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Bohaterem książek jest niesforny króliczek Karolek, który idealnie odzwierciedla nasze małe dzieci.

Nie chce iść spać, nie lubi wstawać za to chętnie bawi się w chowanego z babcią Krysią.

To kartonowa seria dla dzieci w wieku 2+, z małą ilością tekstu, za to ze szczegółowymi ilustracjami, dotyczącymi codzienności znanej każdemu dziecku.

Mój syn bardzo polubił Karolka i nigdy nie kończymy na jednej książce, musimy czytać kilka razy całą serię.

Ale to bardzo dobra okazja do rozwijania słownictwa i ćwiczenia spostrzegawczości!

Polecamy!

Feliks i Ryska z ulicy Czereśniowej
Rotraut Susanne Berner0
Okładka ksiązki - Feliks i Ryska z ulicy Czereśniowej

Nowa wierszowana książeczka o bohaterach kultowej serii wyszukiwanek. Dla małych fanów ulicy Czereśniowej i dla tych, którzy jej jeszcze nie znają...

Zima na ulicy Czereśniowej
Rotraut Susanne Berner0
Okładka ksiązki - Zima na ulicy Czereśniowej

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Zimowa wyszukiwanka...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska