Kusząca propozycja

Kiedy los daje ci palec... weź całą rękę!

Młoda aktorka, Emilia Kobus, jest gwiazdą serialu ,,Tylko miłość", która sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą zwyczajnej dziewczyny z sąsiedztwa. Kiedy w końcu decyduje się zaciągnąć kredyt na wymarzone mieszkanie, jak na ironię jej kariera zaczyna wisieć na włosku...

Podczas kolacji u reżysera poznaje Czarka, który tuż przed ślubem został porzucony przez swoją ówczesną dziewczynę. Wiedząc o trudnej sytuacji finansowej Emilii, mężczyzna proponuje jej małżeństwo z rozsądku. Taki układ rozwiązałby jej problemy z kredytem, a dla niego byłby doskonałym sposobem na utarcie nosa eks-ukochanej. Dziewczyna się zgadza, nie podejrzewając, że za chwilę los znowu spłata jej figla... Czy w świecie show biznesu, brukowców i plotkarskich portali internetowych, znajdzie się też miejsce na miłość nie na pokaz?

Informacje dodatkowe o Kusząca propozycja:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2023-07-14

Kup książkę Kusząca propozycja

Kusząca propozycja - opinie o książce

Avatar użytkownika - goszaczyta
goszaczyta
Przeczytane:2023-11-16, Ocena: 4, Przeczytałam,

„ᴋᴜsᴢąᴄᴀ ᴘʀᴏᴘᴏᴢʏᴄᴊᴀ” ᴍᴀɢᴅᴀʟᴇɴᴀ ᴋᴀsᴘʀᴢʏᴋ  🎬

🌼 "Czasami poznajesz kogoś i na początku nic nie zapowiada miłości. Po prostu lubisz tę osobę, chętnie spędzasz z nią czas, rozmawiasz... Dopiero po pewnym czasie dociera do ciebie, że już nie potrafisz bez niej żyć". 🌼

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Kiedy los daje ci palec… weź całą rękę!

Emilia główna bohaterka jest znaną aktorka z serialu „Tylko miłość”. Dzięki swojej karierze kobieta mogła pozwolić sobie na kupno własnego mieszkania. Wydawać by się mogło, że wszystko układa się dobrze, do momentu aż Emilia traci pracę, jej kariera wisi na włosku a kredyt za mieszkanie trzeba spłacić. Z pomocą przychodzi jej Czarek, której poznaje na kolacji z reżyserem. Mężczyzna wynajmuje u niej pokój, a z czasem zaproponuje jej niespodziewaną propozycje…

Najbardziej spodobało mi się wykreowanie głównej bohaterki, Emilii. Autorka przedstawiła ją jako silną kobietę, która wie czego chce od życia. Mimo iż z początku wydaje się bardzo wycofana, cicha i unikającą jakichkolwiek więzi. To z biegiem wydarzeń zmienia się na naszych oczach i pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Każdy z nas ma jakieś sekrety, które często wpływają na nasze obecne życie negatywnie, ale czy powinniśmy przez to rezygnować z naszego szczęścia?

Autorka w przyjemny sposób wykreowała bohaterów. Choć nie są to postacie, które zostaną z nami na dłużej, jednak ja ich bardzo polubiłam. Styl pisania autorki jest świetny. Prosty i lekki w odbiorze, co sprawia, że czyta się historię z zapartym tchem, a także odczuwa ogromną gammę emocji poprzez radość, a nawet można się wzruszyć. Motyw fake dating zawsze jest pożądany w książkach, a tutaj autorce udało się tak go wpleść, że przez książkę się po prostu płynie.

Autorka zaprasza nas do świata celebrytów, błysków fleszy, gdzie ważną rolę odgrywa gra pozorów i walka o popularność, lecz także o prawdziwe uczucia. Czy polecam? Tak, jak najbardziej. Fani romansów i lekkich historii będą zadowoleni z lektury. Historia Emilii pokazuje, że czasami miłość odnajdujemy w najmniej spodziewanym momencie. Dlatego warto być cierpliwym 💫

Emilia Kobus jest młodą aktorką, którą tak naprawdę została przez przypadek. Na przesłuchanie do serialu „Tylko miłość” poszła z przyjaciółką, która pragnęła dostać w nim role. Stało się tak, że to Emilia nie tylko ją dostała, ale stała się gwiazdą serialu. Co prawda straciła przyjaciółkę, ale jednocześnie zyskała bardzo dużo. Jest rozpoznawana, lubiana, a gra sprawia jej radość. Niedawno zdecydowała się, aby kupić mieszkanie, na kredyt i śmiało może powiedzieć, że jest szczęśliwa.
Nic nie zapowiadało zmian, które czekają ją w życiu. Niestety nie są one pozytywne. Okazuje się, że serial, w którym gra ma w planach wprowadzić nowe postacie i przez to postać, którą gra nie pojawi się przez cały sezon. Na dodatek to jej młodsza siostra ma się w nim pojawić, a między nimi już wcześniej był konflikt. Dla Emilii to dość duży problem, ponieważ nie będzie miała na raty kredytu.
Po pewnym czasie, podczas kolacji reżysera poznaje Czarka, który niedawno przeprowadził się do Warszawy. Staje się tak, że mężczyzna wynajmuje u niej pokój, co rozwiązuje jej część problemów. Po pewnym czasie zaskakuje ją pewną propozycją, której ani trochę się nie spodziewała, a na horyzoncie pojawia się możliwość zagrania w zupełnie innej roli niż do tej pory. Co wymyślił Czarek? Jak potoczy się życie zawodowe Emilii? Dlaczego siostra zgłosiła się do tego samego serialu co ona? Jak potoczy się znajomość z Czarkiem? Czy w świecie show biznesu jest miejsce na szczerą przyjaźń, miłość?

Historia Emilii i Czarka mnie się podobała i to bardzo. Książka wciągnęła mnie praktycznie od samego początku i nie mogłam się od niej oderwać, aż nie dotarłam do końca, jednocześnie doskonale się bawiąc podczas czytania. To pozycja wywołująca emocje, momentami zabawna, momentami wzruszająca. Znalazłam w niej świat show biznesu w różnych odsłonach, a także przyjaźń, miłość, problemy rodzinne, zdradę i wiele więcej. Akcja dość sprawnie poprowadzona, ze zwrotami, które mnie potrafiły zaskoczyć.

Emilia jest młodą kobietą, aktorką grającą jedną z głównych ról w serialu. Lubiana przez widzów, sympatyczna, przyjacielska, nie „gwiazdorzy”. To bohaterka, którą zdecydowanie polubiłam i mocno jej kibicowałam.
Czarek to mężczyzna po przejściach. Niedawno został porzucony przez narzeczoną, a przeprowadzka jest dla niego nowym początkiem. To mężczyzna opiekuńczy, troskliwy, taki którego po prostu da się lubić.

„Kusząca propozycja” to książka, która według mnie jest ciekawa, wciągająca, wywołująca wiele różnych emocji. Mnie się podobała i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - malutkaska
malutkaska
Przeczytane:2023-08-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Przeczytane,

Jesteś serialową gwiazdą u szczytu popularności. Twoją twarz rozpoznają miliony widzów, a fani śledzą niemal każdy Twój ruch. Dobrze zarabiasz i możesz sobie pozwolić na zakup nowego mieszkania. Aż pewnego dnia, Twoje cudowne i poukładane życie zostaje wystawione na próbę. Tracisz grunt pod nogami, masz wrażenie, że idziesz na dno i nie wiesz, co zrobić, by utrzymać się na powierzchni. Tak właśnie czuje się Emi, bohaterka "Kuszącej propozycji", która z dnia na dzień może stracić wszystko: pieniądze, fanów, a przede wszystkim niezależność. Ma wrażenie, że nie znajdzie już sposobu, by wybrnąć z tej skomplikowanej sytuacji, jednak los szykuje dla niej wyjątkową niespodziankę...

Wokół znajdującej się w trudnym położeniu Emi zaroi się od ludzi. Czarek, Tymoteusz, Iza, Łucja, Klaudia, Oli i Daniel, zapewnią Naszej bohaterce i czytelnikom tej książki rozrywkę na długie godziny. To właśnie wspomniani bohaterowie sprawiają, że stajemy się widzami literackiej telenoweli, której scenariusz jest tak prawdopodobny jak gdyby napisało go samo życie. Są w nim układy, wzniosłe uczucia i wielkie rozczarowania. Tylko czy przewidziano miejsce na szczęśliwe dla Naszej gwiazdy zakończenie?

Codzienne życie i problemy współczesnych celebrytów to znakomity temat na powieść. Ich zawirowania zawodowe i osobiste, liczne zmiany partnerów i poszukiwania prawdziwej miłości znajdziemy również na kartach książki Małgorzaty Kasprzyk. I choć w dorobku literackim autorki nie brak pozycji o zupełnie innej tematyce (w tym powieści historycznych), to trzeba przyznać, że umiejscowienie akcji w kręgu gwiazd telewizyjnych było "strzałem w dziesiątkę". Obcowanie z wykreowanymi na kartach tej książki aktorami to sama przyjemność, zaś podglądanie ich prywatnego życia sprawia, że jako czytelnicy możemy choć na chwilę wcielić się w rolę prawdziwych paparazzi.

"Kusząca propozycja" to interesująca powieść, od której wprost nie sposób się oderwać. Ta lektura to pozycja dedykowana wszystkim tym, którzy na kilka godzin pragną porzucić własne zmartwienia i spojrzeć na świat oczami innych ludzi. Znakomicie prowadzona narracja, która przedstawia nie tylko losy głównej bohaterki, ale również wielu innych kobiet z jej otoczenia, ukazując cienie i blaski kobiecej egzystencji to niewątpliwie największa zaleta "Kuszącej propozycji". Takie ujęcie pozwala na odnalezienie w wybranej bohaterce cząstki siebie, swoich problemów, kompleksów czy marzeń i oczywistą konstatację, że każda przedstawicielka płci pięknej to odrębna, miejscami bolesna, aczkolwiek wspaniała historia.

Choć pierwszy raz mam do czynienia z twórczością Małgorzaty Kasprzyk, jestem przekonana, że warto poznać bliżej nie tylko "Kuszącą propozycję", ale także inne książki tej autorki. Jej swoboda pisarska, lekkie pióro i umiejętność prowadzenia wielowątkowej narracji przekonują mnie do poszukiwań kolejnych tytułów, które wyszły spod pióra tej autorki.

A Was raz jeszcze zachęcam do sięgnięcia po "Kuszącą propozycję", byście i Wy mogli ulec tej czytelniczej pokusie.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-07-23, Ocena: 5, Przeczytałam,

Powieść przybliża realia panujące w świecie filmowym i autorów grającymi w serialach bądź filmach.Możemy obserwować ich prawdziwe oblicze oraz przyczyny pokazywania innej twarzy niż są w rzeczywistości.
Postać Emilii bardzo mnie zaintrygowała.Po latach sukcesów w znanym serialu nadchodzi dla niej trudny czas w którym musi pogodzić się ze słabnąca popularnością niosąca ze sobą kryzys finansowy.Kulmulacja kłopotów jest początkiem narastającej frustracji zawodowej i rodzinnej.Oliwy do ognia dolewa zazdrosna siostra,która także chce być popularna…

Dopiero pojawienie się Czarka w jej życiu przyniósł wiele zaskakujących momentów.Niestety w życiu nie da się wszystko zaplanować.Los przynosi wiele niespodzianek.Wraz z nowymi wyzwaniami trzeba poradzić sobie z decyzjami życia prywatnego.Pogoń za kariera można zgubić samego siebie i przeoczyć ważne w naszym życiu osoby.Dopiero uświadomienie ze strony innej osoby ważnych kwestii otwiera oczy na uczucia darzące kogoś ważnego dla nas.

Pojawiające się uczucia czasem trzeba stracić,by je później docenić.Każdy z nas pragnie znaleźć szczęście i to odnajdujemy w tej lekturze.

Jeśli pragniecie znaleźć się w centrum aktorskiego świata i ich dylematów podczas szukania ról to jest idealna dla ciebie książka.
Miłe chwile z bohaterami są gwarantowane.
Polecam

Avatar użytkownika - FioletowaRoza
FioletowaRoza
Przeczytane:2024-01-27, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Nota biograficzna Małgorzaty Kasprzyk, jak i jej dokonania literackie, są bardzo bogate. Jak dotąd nie czytałam żadnego tekstu pisarki, a sięgnięcie po ,,Kusząca propozycję" jest dziełem przypadku. Lubię jednak, gdy niespodziewany wybór lektury ma bardzo radosne objawy- książkę czytało mi się dobrze, a fabuła stanowiła odskocznię od problemów. Każdy czasem potrzebuje czegoś w rodzaju resetu. ,,Kusząca propozycja" nie jest powieścią rozbudowaną- ma nieco ponad 260 stron, a zatem jedna noc starczy na przeczytanie ostatnich wersów. Autorka zaserwowała nam fragmenty zabawne, ale też lekko nostalgiczne, każące nam zastanowić się nad niektórymi aspektami życia. Czy warto to zrobić? Oczywiście!

Emilia Kobus to główna bohaterka powieści. Jest ona młodą aktorką, której bardzo spodobał się świat mediów. Sławy i związanych z nią benefitów zazdroszczą jej wszyscy, nawet młodsza siostra, która chciałaby pójść w jej ślady. Dzięki postawie Emilii nazywanej Emi poznajemy blaski, ale i cienie brylowania w telewizji. Imprezy, wywiady, tak zwane ścianki czy udzielanie wywiadów to jedno, ale co się dzieje, gdy sławna postać zaczyna tracić swój blask? Czy w świecie mediów zawsze jest tak pięknie, jak widzą to osoby trzecie? O tym właśnie jest ta lektura.

W międzyczasie Emi poznaje Czarka- kuzyna Izy, swojej najlepszej przyjaciółki. Mężczyzna, który obecnie przeżywa mocny zawód miłosny, proponuje młodej aktorce pewien bardzo zaskakujący, kuszący układ. Początkowo może on wydawać się dziwny i nierealny w odczuciu czytelników, ale proszę od razu nie rezygnować z lektury. Wraz z poznawaniem kolejnych rozdziałów wszystko się zmienia, a odbiorca inaczej postrzega główną parę bohaterów. Chcesz się o tym przekonać, Drogi Czytelniku? Usiądź zatem wygodnie i poświęć jeden wieczór na tę lekką lekturę.

Cała historia Emi i Czarka nie jest jedynym wątkiem- pojawiają się także inne i mają one nierozerwalny związek z innymi znajomymi aktorki. Nie chcę jednak wyjawiać wszystkiego. Z całą pewnością  sama poświęciłam nieco czasu na rozmyślania dotyczące sławy. Czy chciałabym, aby pisano o mnie w gazetach? Czy chciałabym widzieć zdjęcia robione znienacka? Czy chciałabym wciąż udawać i nie być sobą? To chyba jednak nie dla mnie, wolę spokój i normalny spacer po ulicach mojego miasta.

Autorka każe nam też zapamiętać, że słowa zawarte w wywiadach niekoniecznie są prawdziwe. ,,Nie wierz nigdy wywiadom"- aż chce się sparafrazować jeden z bardzo starych, ale przyjemnych dla ucha przebojów Budki Suflera. Jak podkreśliła sama Małgorzata Kasprzyk, wywiady są po to, by zbudować swój wizerunek i zyskać sympatię ludzi, a nie po to, by się w nich zwierzać. Zgadzam się z tym w stu procentach, dlatego od dawna nie czytam pism plotkarskich, Szkoda na nie pieniędzy i czasu.

Czytelnicy na pewno zastanowią się także, czy miłość od pierwszego wejrzenia jest możliwa. Zawsze uważałam, że nie, ale życie potrafi płatać różne figle, a zatem opinie mogą być mocno zróżnicowane.

Polecam.

W życiu każdego człowieka jest całe mnóstwo różnych sytuacji niespodziewanych, które nie są zgodne z naszymi planami, po prostu nas zaskakują.

Czy jest to, przypadek, zbieg okoliczności, a może przeznaczenie?

Nasz świat się zmienia, każdego dnia, czasem na lepsze, czasem na gorsze, ale tu nic nie dzieje się bez przyczyny. Tak też Emilia na przesłuchanie do serialu ,,Tylko miłość" poszła dla towarzystwa z przyjaciółką, która chciała w nim zagrać. Jednak życie jest przewrotne i to Emi dostaję role w serialu.
Od początku z wielkim zaangażowaniem i z dużą łatwością wcieliła się w życie aktorskie. Bo uzyskała rolę, dzięki której zdobyła popularność, rozpoznawalność. Jednak nic nie trwa wiecznie i tak po latach sukcesów, nadszedł trudny czas. Musi pogodzić się ze słabnącą popularnością, co niesie ze sobą kryzys finansowy, a ona zdążyła zakupić mieszkanie na kredyt. Dopiero pojawienie się Czarka w jej życiu przynosi wiele zaskakujących zmian.

Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, które oceniam jako bardzo udane. Lekki styl, dobrze wykreowani bohaterowie, wciągająca, bardzo życiowa fabuła. Przyjemna obyczajówka z elementami romansu. Momentami byłam mile zaskoczeni, tu niczego nie da się przewidzieć na pewno. Bohaterowie, których nie da się nie lubić, kibicujemy im całym sercem, a ich decyzje śledzimy z zapartym tchem. Książkę czyta się bardzo szybko.

,,Kusząca propozycja" hipnotyzująca opowieść, momentami chwytającą za serducho. Doskonała kreacje bohaterów, życie w błysku fleszy, stopniowo rozwijające się piękne uczucie, a wszystko to nakreślone wyjątkowo przyjemnym i ekspresyjnym piórem utalentowanej pisarki. Książka, która rozkocha czytelnika w sobie. Polecam gorąco!

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-09-22, Ocena: 5, Przeczytałam,

? RECENZJA ?

"Odwaga i nadzieja. Trzeba mieć odwagę, żeby zaryzykować i nadzieję, że wszystko się uda."

Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_amare

Emilia była aktorką serialową, której kariera właśnie zaczynała być niepewna. Niestety kredyt sam się nie spłaci, a żyć za coś trzeba. Na kolacji u reżysera poznaje Czarka, który jest członkiem jego rodziny, i właśnie próbuje się podnieść po bardzo bolesnym rozstaniu z narzeczoną. Czarek wydaje się być fajnym mężczyzną. Emilia korzystając z okazji proponuje mu wynajęcie jednego z pokoi. Ten uwolni się od rodziny, a jej wpadnie dodatkowy grosz. Niespodziewanie, bardzo szybko znajdują wspólny język i miło spędzają czas, wszystko to powoduje jeszcze większe zmiany nadchodzące w ich życiu. Aktorka i zwyczajny mężczyzna z poza branży, oraz szalony układ, który zmienia się niespodziewanie w prawdziwy i silny związek.

Aktorka serialowa miała doskonały plan na swoje życie, który właśnie ulega drastycznym zmianom. Wynajmuje pokój świeżo poznanemu Czarkowi, który jest rodziną reżysera. Układ nie obejmował zmian, które wprowadzają w życie na bieżąco. Zostają partnerami, początkowo udawanymi, dla wygody, wzmocnienia zainteresowania jej osobą i stabilizacji finansowej. Dobrze się dogadują, mają dużo wspólnego, jednak nie czują do siebie nic więcej, na szczęście wyłącznie na początku. Historia ta łączy świat celebrytów i zwykłych ludzi. Czarek już raz kochał i został zraniony, teraz postanowił słuchać rozsądku. Autorka fajnie łączy głównych bohaterów z tymi pobocznymi, pokazując historię z wielu stron i różnych perspektyw. Książkę czyta się przyjemnie, szybko i z ogromnym zainteresowaniem. Pokazuje, że w życiu niczego nie możemy zakładać na pewno, przypadki potrafią zmienić wszystko, światy choć na pozór różne i inne, doskonale mogą się połączyć i uzupełniać nie budząc konfliktów, a strzała amora potrafi strzelić celnie i niespodziewanie. Kolejne bardzo udane dzieło autorki, które miałam przyjemność czytać. Bardzo pole

cam.

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-08-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda prywatne życie serialowych aktorów? Czy mają oni szansę spotkać prawdziwą miłość? Czy grana rola, a także liczne wywiady, ploteczki i stałe obserwowanie przez paparazzi nie stają się ich przekleństwem?

Małgorzata Kasprzyk w swojej najnowszej książce zabiera nas w emocjonującą podróż do świata celebrytów, błysków fleszy, gdzie ważną rolę odgrywają nieustająca gra pozorów i walka o popularność, lecz także o prawdziwe, trwałe uczucie. Ta niezwykła opowieść wciągnie was do swojego świata już od pierwszej strony, poruszy do granic, rozbawi do łez i skutecznie oderwie od szarej rzeczywistości, czyniąc z was naocznego świadka spirali emocjonujących wydarzeń. Tak, to jedna z tych pozycji, którą chciałoby się delektować jak najdłużej, lecz ciekawość, jak dalej potoczą się losy bohaterów, jest zbyt silna, by przerwać lekturę!

Pisarka włada wyjątkowo lekkim, przyjemnym i ekspresyjnym piórem, dlatego wszelkie nakreślone emocje stają się wręcz namacalne, czytelnik odbiera je wszystkimi zmysłami. Historia silnie angażuje, a dzieje się to za sprawą ciekawej tematyki, jak i nietuzinkowego pomysłu na małżeństwo z rozsądku. Bezsprzecznie, bohaterowie są wyraziści, wielowymiarowi, wywołujący całą paletę uczuć. Kibicujemy im całym sercem, traktujemy niczym prawdziwych przyjaciół, śledzimy ich decyzje z wypiekami na twarzy i zapartym tchem.

,,Kusząca propozycja" jest chwytającą za serce, słodko-gorzką, hipnotyzującą powieścią, która zawładnie waszym sercem już do początkowych stron. Doskonałe kreacje bohaterów, życie w błysku fleszy, stopniowo rozwijające się piękne uczucie, a wszystko to nakreślone wyjątkowo przyjemnym i ekspresyjnym piórem utalentowanej pisarki. Ta książka rozkocha was w sobie! Polecam gorąco!

Avatar użytkownika - czytam_book
czytam_book
Przeczytane:2023-08-06, Przeczytałem,

RECENZJA?

Cześć Wszystkim.

Macie swój ulubiony serial, do którego często wracacie?

Ja nie mam takiego, jednak bardzo lubię oglądać seriale kostiumowe, umieszczone w innych epokach.

Tak, więc za sprawą książki ,,Kusząca propozycja" Małgorzaty Kasprzyk, wydawnictwo AmAre znalazłam się w świecie celebrytów.

Poznałam młodą aktorkę Emilię, która zdobywała sympatię i rzeszę fanów odgrywając rolę dziewczyny z sąsiedztwa.

Jednak gdy postanawia wziąć kredyt na mieszkanie okazuje się, że jej kariera stoi pod znakiem zapytania.

Podczas kolacji u reżysera poznaje Czarka, który proponuje Emilii małżeństwo z rozsądku.

Czy tę dwójkę połączy prawdziwe uczucie?

Bardzo przyjemnie spędziłam z książką czas, nie jest to historia pełna akcji, toczy się swoim tempem. Oprócz głównych bohaterów pojawia się siostra Emilii, która również pragnie kariery aktorskiej. A także Iza przyjaciółka, która wierzy i pragnie prawdziwej miłości, co powoduje, że nie popiera i nie rozumie układu pomiędzy Czarkiem i Emilką.

Wątki tych postaci przeplatają się z wątkiem Emilki i Czarka tworząc całość.

Autorka wskazała jak ważne są wieży rodzinne oraz ich wsparcie. I takie otrzymywali od bliskich osób główni bohaterowie. Trochę zabrakło mi rozwinięcia wątku konfliktu pomiędzy siostrą Oliwią, a Emilką, zaciekawił mnie ten fragment i żałuje, że nie został przez autorkę rozwinięty.

Ogólnie cała historia zawarta na kartach książki na plus i polecam Wam ją na letni wieczór.

Wszystko od nowa
Małgorzata Kasprzyk0
Okładka ksiązki - Wszystko od nowa

Rodzina to cały świat Marty Piaseckiej. Uwielbia niekończące się rozmowy z bratem Kacprem i ciotką Weroniką. Sprawy komplikują się, kiedy dziewczyna wyjeżdża...

Podwójne życie
Małgorzata Kasprzyk0
Okładka ksiązki - Podwójne życie

"Podwójne życie" to pełna humoru powieść obyczajowa. Grono bohaterów stanowi czwórka przyjaciół, a tematem są zawirowania w...