Lato złamanych zasad

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2023-06-28
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381352963
Liczba stron: 360

Ocena: 5 (1 głosów)

Bestseller ,,New York Timesa" inspirowany piosenkami Taylor Swift!

 

To będzie lato flirtu, zabawy i spełnionych marzeń.

To będzie moje lato. Lato złamanych zasad.

 

Po tragicznej śmierci siostry Meredith odsunęła się od rodziny i przyjaciół. Półtora roku później pragnie odzyskać stracony czas. Coroczny rodzinny zjazd połączony z weselem kuzynki wydają się idealną okazją do odnowienia zerwanych więzi. Jedną z tradycji jest Gra w Zabójcę, Meredith postanawia wziąć w niej udział, aby uczcić pamięć siostry. Zawiera sojusz z jednym z drużbów, który może by zapewnić sobie zwycięstwo w rywalizacji. W miarę upływu czasu, Meredith zdaje sobie sprawę, że mury, którymi się otoczyła, zaczynają się rozpadać...

 

Czy wakacyjne szaleństwa sprawią, by w jej życie znowu wkroczyła miłość?

 

K.L. Walther - urodziła się i wychowała na wzgórzach hrabstwa Bucks w Pensylwanii. Dzieciństwo spędziła, podróżując po północno-wschodnim wybrzeżu Stanów, aby grać w hokeja na lodzie. Uczęszczała do szkoły z internatem w New Jersey i studiowała na University of Virginia.

 

Uwielbia leżeć z książką na plaży i oglądać komedie romantyczne, podjadając popcorn i M&M'sy z ogromnej miski.

Tagi: Dzieci od ok. 11 lat

Kup książkę Lato złamanych zasad

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Lato złamanych zasad

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-06-29, Ocena: 5, Przeczytałem,

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Do sięgnięcia po "Lato złamanych zasad" zachęcił mnie interesujący opis, napis na stronie tytułowej, że powieść jest inspirowana piosenkami Taylor Swift, która bardzo lubię i świetna, graficzna okładka, która bezapelacyjnie przyciąga wzrok! Jest to powieść z gatunku literatury młodzieżowej, w dodatku w świetnym wakacyjnym klimacie. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny co sprawia, że książkę czyta się naprawdę szybko. Ja pochłonęłam ją w jeden wieczór i z dużym zainteresowaniem śledziłam losy bohaterów. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona i dobrze poprowadzona, a bohatera ciekawie przedstawieni. Historia została przedstawiona z perspektywy głównej bohaterki - Meredith co pozwoliło mi lepiej ją poznać, dowiedzieć się co czuje, myśli, z czym się mierzy, co sprawiło, że jest taka, a nie inna, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć jej postępowanie oraz decyzję. Tutaj tak naprawdę każda z postaci zaskarbiła sobie moją sympatię, a atmosfera panująca pomiędzy rodzinami Meredith i przyszłego męża jej kuzynki była naprawdę cudowna. Chłonęłam wszystkie emocje bohaterów, swietnie się przy tym bawiąc. Nie zabrakło oczywiście również bardziej melancholijnych, smutnych momentów, związanych głównie ze stratą i żałobą po tragicznej śmierci głównej bohaterki. Jednak uważam, że wszystko się tutaj idealnie równoważyło. Relacja pomiędzy Meredith a jednym z drużbów - Witem toczyła się swoim niespiesznym rytmem, pozwalając Czytelnikowi skupić się na emocjach, słowach i gestach bohaterów. Bardzo mi się to podobało! "Lato złamanych zasad" to zabawna, miejscami poruszająca historia, idealna na letnie dni! Świetnie spędziłam czas z tą książką i jej bohaterami, czekam na kolejne powieści autorki! Polecam!

Link do opinii
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy