Laura i proroctwo Srebrnego Sfinksa (tom 3 serii)

Kolejny tom bestsellerowej serii Petera Freunda, która w krótkim czasie znalazła miliony fanów na całym świecie. Powieści tworzące serię zostały przetłumaczone niemal na 20 języków; trwają także prace nad filmową wersją przygód Laury. Bohaterka serii – 13-letnia Laura Leander – dysponuje niezwykłymi zdolnościami, które okazują się przydatne w nierównej walce z siłami zła. Laura ma na szczęście kilku sprzymierzeńców, którzy pomagają jej w poszukiwaniu ojca, uwięzionego przez Czarnego Księcia Borborona. By go pokonać i dotrzeć do celu, trzeba jednak ominąć wiele niebezpiecznych pułapek, a przede wszystkim rozszyfrować, kto jest wrogiem, a kto przyjacielem. Nawet wśród uczniów i nauczycieli szkoły w Ravenstein, w której na co dzień uczy się Laura, kryją się sojusznicy Borborona. Aby uwolnić swego ojca, dzielna dziewczynka musi znaleźć magiczny miecz i ruszyć na wyprawę w odludne Góry Przeznaczenia. Tu jednak rządzi ogromny Srebrny Sfinks, który wystawia wędrowców na dramatyczną próbę. Do jego krainy mogą dostać się tylko ci, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie związane z pewnym proroctwem. Błędna odpowiedź oznacza niechybną śmierć. Laura, której towarzyszy jedynie wierny koń, błąka się przez zaklętą dżunglę, gdy nagle staje oko w oko z jakąś przerażoną baśniową istotą... Książka objęta patronatem miesięcznika „Dziewczyna”, portalu Interia.pl i portalu Nowa Gildia.

Informacje dodatkowe o Laura i proroctwo Srebrnego Sfinksa (tom 3 serii):

Wydawnictwo: Videograf II
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-71-83649-7

Kup książkę Laura i proroctwo Srebrnego Sfinksa (tom 3 serii)

Laura i proroctwo Srebrnego Sfinksa (tom 3 serii) - opinie o książce

Avatar użytkownika - claracorelli