Mag Marnotrawny

Od stuleci magiczna Zapora chroniła rozdartą wojnami dolinę przed najazdem z zewnątrz. Zamieszkujące ją trzy rasy trwały w odwiecznym konflikcie, podsycanym przez uprzedzenia i strach. Vashino nienawidzili Garanów, Garanowie zaś nie cierpieli ludzi, którzy gardzili pozostałymi. Lecz nastaje nowa era. Tagard Tarngold, przywódca ludzi, realizuje plan, który może przywrócić pokój jego wstrząsanej walkami ojczyźnie. Udaje mu się uzyskać pomoc Algauriusa, czarodzieja z Instytutu Nauk Tajemnych. Pojawia się nadzieja na długo oczekiwany pokój. Niestety, straszliwa cena sukcesu Tagarda może okazać się wyższa, niż jego lud byłby skłonny zapłacić.

Informacje dodatkowe o Mag Marnotrawny:

Wydawnictwo: ISA
Data wydania: 1998 (data przybliżona)
ISBN: 83-87376-43-4

Kup książkę Mag Marnotrawny

Mag Marnotrawny - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2017-05-12, Ocena: 3, Przeczytałam, 250 ksiażek w 2017 roku, Fantastyka, Mam,
Opowiastka umieszczona w świecie znanym ze słynnej gry karcianej "Magic". Fabuła niezbyt skąplikowana. Pojawiają się zabójstwa intrygi i walki róznych nacji. Nie ujęła mnie niczym szczególnym. Ciężko było sie skupić na akcji, przez co długo mi się czytała.
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2017-10-28, Ocena: 2, Przeczytałam, Wyzwanie 2017 - 52 książki,

Chyba nigdy nie przekonam się do Magic the Gathering, bo książka nie przypadła mi do gustu i ledwo ją zmęczyłam. Mamy tu dzielną wojowniczkę Talli, ale jej historia jakoś mnie nie wciągnęła.