Najprostsza droga do świata magii, parapsychologii, ezoteryki i samorozwoju.

Stawiasz pierwsze kroki w świecie magii lub poszukujesz książki, która w jasny, przystępny sposób opisuje podstawowe zagadnienia z zakresu psychotroniki i ezoteryki? Chcesz zgłębić wiedzę w takich obszarach, jak: medytacje, afirmacje, czakry, aura, świadome śnienie czy projekcja astralna? Jeśli tak, to Magia psychotroniczna jest właśnie dla ciebie.

Książka stanowi bogate kompendium wiedzy magicznej, w którym autor - nauczyciel duchowy i czołowy ekspert w dziedzinie Remote Viewing w Polsce - odnosi się do własnych praktyk, doświadczeń i odsłania tajniki komunikacji z istotami pozamaterialnymi, wyjaśnia zagadki życia po śmierci, a także odpowiada na pytania dotyczące spełniania marzeń dzięki afirmacjom.

Naucz się technik medytacji, pracy z czakrami i energią. Poznaj metody stanowiące optymalne połączenie praktyczności i wysokiej skuteczności działania. Wejdź w świat magii i zgłębiaj ją zarówno jako sztukę, jak i codzienną praktykę.

Informacje dodatkowe o Magia psychotroniczna. Jak obudzić, rozwinąć i wzmocnić zdolności parapsychiczne:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-04-24
ISBN: 9788383219233

Tagi: Mistycyzm magia okultyzm

Kup książkę Magia psychotroniczna. Jak obudzić, rozwinąć i wzmocnić zdolności parapsychiczne

Dodaj cytat

Draka na Antypodach