Maksymilian M. Kolbe okładka filmowa. Biografia świętego męczennika

Maksymilian M. Kolbe - ,,Szaleniec Niepokalanej"

Mówiono o nim, że posiada niezwykły umysł, jest genialnym organizatorem i wielkim wizjonerem. Nie ma wątpliwości, że był także kapłanem, który przyjął głęboko do serca ewangeliczną prawdę o tym, że nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie oddaje za przyjaciół swoich. Ale pojawiały się też opinie o jego antysemityzmie, twardym charakterze i bezkompromisowości.

KIM TAK NAPRAWDĘ BYŁ JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH POLSKICH ŚWIĘTYCH?

Katolicki publicysta i filozof Tomasz P. Terlikowski przez wiele lat tropił wszystkie wątki życia i działalności ojca Maksymiliana P. Kolbego. Zafascynowany dokonaniami zakonnika, zbierał zapiski, dokumenty kościelne, fotografie, nagrania i relacje świadków. Dzięki temu dotarł do wielu nieznanych faktów z życia świętego, które zaskakują i w zupełnie nowym świetle przedstawiają jego fenomen.

Znakomita przygoda duchowa. Gorąco polecam!

ADAM WORONOWICZ, ODTWÓRCA ROLI ŚW. MAKSYMILIANA W FILMIE ,,DWIE KORONY"

Nietuzinkowa opowieść o nieprzeciętnym świętym. Pisana z talentem, kompetencją i z pasją.

BP MICHAŁ JANOCHA

Wszystko, co w nas najlepsze, w nim jednym było!

PROF. JAN ŻARYN, HISTORYK

Informacje dodatkowe o Maksymilian M. Kolbe okładka filmowa. Biografia świętego męczennika:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2017-09-11
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Maksymilian M. Kolbe okładka filmowa. Biografia świętego męczennika

Maksymilian M. Kolbe okładka filmowa. Biografia świętego męczennika - opinie o książce

Jasna Góra Duchowa stolica Polski. Biografia
Tomasz P. Terlikowski0
Okładka ksiązki - Jasna Góra Duchowa stolica Polski. Biografia

Częstochowa jest domem Matki Polaków - Czarnej Madonny. Jak dobrze go znamy? Tysiące cudownych uzdrowień, pielgrzymi z najdalszych zakątków świata i legendy...

Czy konserwatyzm ma przyszłość?. Koniec Europy, jaką znamy
Tomasz P. Terlikowski0
Okładka ksiązki - Czy konserwatyzm ma przyszłość?. Koniec Europy, jaką znamy

Koniec starego świata. Początek nowego konserwatyzmu? Chrześcijańskie wartości, które określały styl życia, właśnie odsuwane są w cień. Europa weszła na...