Mała księga prostych technik uzdrawiania energią

Czym jest uzdrawianie za pomocą energii?
Uzdrawianie za pomocą energii to techniki i praktyki pozwalające na manipulowanie subtelnym przepływem energii w ciele. Każda z tych technik wpływa na siłę życiową człowieka, ponieważ usuwa różnego rodzaju zatory oraz równoważy nadmierne wibracje. Do najpopularniejszych holistycznych metod uzdrawiania energią należą: bioenergoterapia, reiki, litoterapia, aromaterapia i uzdrawianie dźwiękiem. Najczęściej używa się ich do usuwania schorzeń poprzez korygowanie braku równowagi energii fizycznej (ciała i umysłu) lub eterycznej (emocji i ducha). Dzięki tej książce odkryjesz, w jaki sposób samodzielnie wykorzystać energię do poprawy zdrowia, przywrócenia radości, przyciągnięcia miłości, dobrobytu i wielu innych dobrodziejstw!

Uzdrawianie energią w domu? Tak, to możliwe!
Nauczy Cię tego Karen Frazier. To intuicyjna uzdrowicielka energetyczna oraz medium, autorka książek oraz setek artykułów na tematy takie jak: interpretacja snów, reinkarnacja, życie po życiu czy zjawiska parapsychiczne. Jej najnowsza książka to wprowadzenie do uzdrawiania energią, obejmujące serię prostych ćwiczeń, które możesz wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Znajdziesz tu praktyczne techniki służące do wibracyjnego uzdrawiania i równoważenia energii Twojego ciała, umysłu i ducha.

Aromaterapia, uzdrawianie dźwiękiem lub kryształami – wybierz odpowiednią technikę dla siebie

Informacje dodatkowe o Mała księga prostych technik uzdrawiania energią:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-8171-354-2
Tytuł oryginału: The Little Book of Energy Healing Techniques: Simple Practices to Heal Body, Mind, and Spirit
Tłumaczenie: Karol Wysocki

Kup książkę Mała księga prostych technik uzdrawiania energią

Mała księga prostych technik uzdrawiania energią - opinie o książce

Na każdy problem można przywołać pozytywną energię i go zwalczyć. Czy to jest proste? Nie wiem. Najgorsze, że przeczytałam, a nic nie wdrożyłam w życie.

Książka bardzo intryguje i wiem, że chcę zgłębić temat czakr. Inne techniki, które poznajemy w tej książce to m.in. uzdrawianie dźwiękiem, kryształami, olejkami eterycznymi czy afirmacjami.

Zapewne wiele osób powie, że to bujda na resorach. Oczywiście, ale niech każdy znajdzie swój sposób na poradzenie sobie ze swoim problemem. Nie zastąpi to porad fachowców, ani wizyt u lekarzy! Jednak jeśli chcesz mieć choć trochę mocy sprawczej to warto spróbować?

Książka zawiera proste i praktyczne techniki służące równoważeniu energii i leczeniu wibracyjnemu. Karen Frazier uczy w niej motywującego sposobu myślenia, formułowania wspomagających intencji, praktykowania medytacji, leczenia za pomocą dotyku, dźwięku, kryształów i aromaterapii. Zgromadziła w niej podstawowe informacje pomagające każdemu zacząć swoją drogę ku uzdrowieniu. Jednocześnie zaznacza, że przedstawione techniki nie zapewnią ciągłego zdrowia i nie od razu możemy zauważyć korzystne zmiany, gdyż każdy inaczej reaguje na podobne techniki. Choroby są następstwem zachwiania energetycznego i dlatego należy przede wszystkim przywrócić wewnętrzną harmonię. Podkreśla, że książka nie jest podręcznikiem nauki uzdrawiania a jedynie ma na celu pokazać możliwości, jakie mamy poza tradycyjnym leczeniem.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/12/688-maa-ksiega-prostych-technik.html