Małżeństwo na lodzie

Klasyczny, ceniony poradnik, napisany specjalnie z myślą o żonach alkoholików, analizujący ich problemy psychologiczne. Książka przedstawia, w jaki sposób rodziny alkoholików mogą same sobie pomóc w zdrowieniu. W rozważaniach autorka omawia typową rodzinę amerykańską, jednak wiele twierdzeń jest prawdziwych także w odniesieniu do innych, szczególnych sytuacji rodzinnych. Janet Woitiz pisze m.in.: "Mam odwagę powiedzieć ci, że mozesz nauczyć się żyć z alkoholikiem, Nie tylko żyć, ale być szczęśliwą i produktywną bez względu na to, co on robi. Naprawdę wiem, jak możesz wzbogacić swoje życie. Zdecyduj, czy chcesz spróbować. Jesli nie chcesz, zostań ze swoimi nieszczęściami. Wybór należy do ciebie."(za:)

Informacje dodatkowe o Małżeństwo na lodzie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2002-05-05
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Małżeństwo na lodzie

Małżeństwo na lodzie - opinie o książce

Avatar użytkownika - hania22
hania22
Przeczytane:2014-07-23, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Książka nadal w swej treści aktualna mimu upływu czasu od pierwszego wydania. Dostępna także w formie audiobooka
Janet G. Woititz0
Okładka ksiązki - Wymarzone dzieciństwo. Jak wychować szczęśliwe dziecko unikając błędów naszych rodziców

Nie wszyscy rodzice z sympatią myślą o własnym dzieciństwie, niektórzy z nich zachowali bowiem w pamięci bolesne wspomnienia. Przemoc emocjonalna lub fizyczna...