Mama, mamusiu, mamooo czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 83-60717-07-9

Mama, mamusiu, mamooo, czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat taki tytuł nosi najnowsza książka, która ukazała się w serii "Olivia. Poradniki". Jej autorem jest Ewa Klepacka-Gryz, psycholog współpracująca z redakcją Olivii i Olivia Baby. W swojej najnowszej książce radzi rodzicom, jak wychować szczęśliwe i mądre dziecko. Do serii wybrano tytuły znakomitych polskich i zagranicznych autorów, ekspertów w dziedzinie nauk psychologicznych. Na rynku ukazały się już: "Trudne szczęście we dwoje" Ewy Klepackiej-Gryz oraz "Teraz ja! czyli jak zbudować poczucie własnej wartości" Sue Atkinson.

Kup książkę Mama, mamusiu, mamooo czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat

Opinie o książce - Mama, mamusiu, mamooo czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat

Avatar użytkownika - Mamalea
Mamalea
Przeczytane:2016-02-05, Ocena: 1, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Porażka. Dawno nie czytałam tak niepotrzebnej książki. Sprawia wrażenie wydanej jedynie dlatego, że Autorka umie pisać poprawnie stylistycznie, jednak nie posiada żadnej szczególnej wiedzy, którą mogłaby się podzielić z Czytelnikiem, co próbuje zatuszować wyrażając się z lekka pogardliwie o fachowej, naukowej literaturze. Jej "książeczka" przypomina co najwyżej opowiastki mam na forach internetowych serwisów z "baby" w adresie. A zamieszczone w niej "oczywiste oczywistości" w stylu, że jak dziecko w domu grzecznie siedzi, a w szkole biega bez opamiętania, to raczej nie jest ADHD sprawiły, że zaczęłam się zastanawiać do kogo w ogóle ta książka jest adresowana. Nikomu nie polecam tej pozycji.
Avatar użytkownika - Heroine
Heroine
Przeczytane:2015-03-30, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Metamorfoza czyli terapia jednego spotkania. Czuję, myślę, zmieniam
Ewa Klepacka-Gryz0
Okładka ksiązki - Metamorfoza czyli terapia jednego spotkania. Czuję, myślę, zmieniam

Jak zaakceptować własne ciało? Dlaczego jestem sama? Czy optymizmu można się nauczyć? Co sprawia, że odkładam wszystko na później? Terapia jednego...

Ewa Klepacka-Gryz0
Okładka ksiązki - Czuję, myślę, zmieniam. Kiedy Twoja wrażliwość staje się zaletą. Dla poszukujących spokoju i życia bez stresu

Wrażliwość to uważność, skupienie się na swoim wnętrzu - twierdzi Ewa Klepacka-Gryz. Wrażliwcy przeżywają świat bardziej, silniej doświadczają emocji...

Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek