Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej

,,Manifest motywacji" to elokwentne, inspirujące, płomienne wezwanie do upominania się o własną, osobistą moc. Światowej sławy trener Brendon Burchard tłumaczy w tej książce, że podstawowym czynnikiem motywującym ludzkość do działania jest dążenie do poszerzania granic wolności osobistej. Wszyscy pragniemy większej swobody - w zakresie dysponowania własnym czasem, w dziedzinie społecznej i finansowej, ale także w sferze duchowej.

Burchard przekonuje, że wolność osobistą można osiągnąć tylko poprzez jasne określenie własnych zamiarów i przedstawienie deklaracji niezależności  - że musimy odwołać się do własnej wewnętrznej siły i aż do skutku przeciwstawiać się tkwiącym w nas wątpliwościom oraz wszystkim czynnikom zewnętrznym rozpraszającym naszą uwagę. Nawołuje nas do wyzwolenia się od strachu i przejęcia raz na zawsze kontroli nad własnym życiem.

Informacje dodatkowe o Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-02-05
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej

Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej - opinie o książce

Skuteczne nawyki. Jak zwyczajni ludzie osiągają nadzwyczajne rezultaty
Brendon Burchard0
Okładka ksiązki - Skuteczne nawyki. Jak zwyczajni ludzie osiągają nadzwyczajne rezultaty

Każdy z nas może osiągnąć długoterminowy sukces i się nim cieszyć. Wymaga to tylko odpowiednich nawyków. Dwadzieścia lat temu autor niniejszej...

Energia! Żyj pełnią życia. Odkryj 10 rodzajów ludzkiej motywacji.
Brendon Burchard0
Okładka ksiązki - Energia! Żyj pełnią życia. Odkryj 10 rodzajów ludzkiej motywacji.

Żyj pełnią życia! OD TEJ CHWILI. Pewnej wyjątkowo ciemnej i parnej karaibskiej nocy Brendon Burchard stał okrwawiony na pokiereszowanej masce swojego...