Mars. Bezlitosna siła t.4

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-07-01
Kategoria: Romans

Agnieszka Lingas-Łoniewska kończy swoją bestsellerową serię w porywającym stylu - ta książka to emocjonalny nokaut!

Mars to ostatni tom uwielbianej serii Bezlitosna siła, opowiadającej o mężczyznach uprawiających walki MMA - każdy z nich ma za sobą mroczną przeszłość, która go prześladuje. To także historie kobiet, które doświadczyły przemocy, a pomoc znajdują w fundacji FemiHelp, wspierającej ofiary agresji ze strony mężczyzn.

Jego życiem rządzą nienawiść i szaleństwo. Kiedy na ringu staje się niepokonanym Marsem, oddaje się im całkowicie. I tylko ona budzi w nim odmienne, bardziej tkliwe uczucia.

Ale powiedzmy sobie szczerze: doktor Liwia Marczyk gra w zupełnie innej lidze.

Są jak ogień i woda. I przyciągają się z siłą żywiołów.

On woli nie ryzykować - nie teraz, kiedy przed nim poważne zadanie. Nic nie powinno go rozpraszać.

Ona nie chce być naiwna. Już raz się sparzyła i do tej pory płaci za to wysoką cenę.

Kiedy jednak w grę wchodzi prawdziwa miłość, Mars i Liwia będą musieli się zastanowić nad swoimi wyborami. Czy odważą się postawić wszystko na jedną kartę?

Kup książkę Mars. Bezlitosna siła t.4

Opinie o książce - Mars. Bezlitosna siła t.4

Emocje, emocje, emocje. Tak określiłabym "Marsa" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, gdyby ktoś poprosił o streszczenie jej w trzech słowach. Nawet nie wiem ile razy przyspieszało bicie mojego serca podczas pochłaniania tej lektury, nie wiem też ile razy szybko mrugałam oczami, aby zatrzymać łzy. I choć świat mężczyzn, który jest przedstawiony w całej serii "Bezlitosnej siły" jest światem, gdzie czai się zło, to jednak znajduje się w nim także dobro i to ono przoduje.
Mars z Liwią, tak jak i ich przyjaciele, mają za sobą przeszłość, którą się nie chwalą, noszą ją w sobie. Nie jest im łatwo otworzyć się przed kimś i opowiedzieć o tym, co ich spotkało. Muszą się jednak w końcu zdobyć na odwagę, aby wydobyć z siebie to co ich męczy i nie daje im spokoju. Muszą również zmierzyć się ze swoją przeszłością, stając z nią oko w oko. Nie jest to łatwe starcie. Jest ono mocne.
Choć jest to świat mocnych charakterów i twardych mężczyzn, to nie brakuje w nim miejsca na piękną miłość i trwałą przyjaźń.
Od książki ciężko jest się oderwać i dla mnie akurat nie jest to zaskoczeniem, ponieważ miałam tak z każdą powieścią napisaną przez Agnieszkę Lingas-Łoniewską, która jest jedną z moich ulubionych polskich pisarek.

biblioteczkamoni.blogspot.com

Ostatni to serii Bezlitosna siła. Bardzo przewidywalna, ale i tak przeczytałam za jednym przysiądnięciem i będę sięgać po inne książki tej autorki

Ostatnia już część o silnych i twardych zawodnikach MMA oraz ich drugich (pięknych) połówkach, które również doświadczyły w przeszłości wielu krzywd. Tym razem skupiamy się na Darku i Liwii. I tak jak w poprzednich częściach, tak i teraz jest wiele emocji, wyznań oraz namiętnych pocałunków; no i oczywiście chęć zemsty, bo pamiętajmy, że każdy chłopak z PantaRhei ma mroczną przeszłość, z którą musi sobie poradzić. Na szczęście i dla tytułowego Marsa los przewidział piękność, która będzie próbowała go poskromić:)
Autorka ukazuje również siłę przyjaźni i braterstwa. Ta 8-osobowa grupa zawsze może na siebie liczyć i tworzy wspaniałą ekipę. No aż im zazdroszczę tej relacji:)
Lektura na jeden dzień. Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam.

Książka przeczytana w ramach wyzwania "Olimpiada czytelnicza 2020" org.przez Pośredniczkę książek.

Bez przebaczenia
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Bez przebaczenia

"Bez przebaczenia" to powieść dla tych, którzy chcą poznać siłę prawdziwej miłości. Umiejętnie prowadzona narracja, soczysty, a jednocześnie prosty w odbiorze...

Przebudzenie. Łatwopalni II
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Przebudzenie. Łatwopalni II

"Kiedyś się przebudzisz i dojdziesz do wniosku, że możesz nabrać powietrza w płuca i nie czujesz już tego nieznośnego bólu. Zrozumiesz, że właśnie...

Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;