Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera

Wydawnictwo: Harde
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

"Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera" to książka, która opowiada o życiu najsłynniejszego polskiego przestępcy i świadka koronnego, czyli o Masie.

Jak bardzo krzywdy z przeszłości mogą odbić się na naszym życiu? Jak wielkie znaczenie mają ludzie wokół, Ci, którzy są naszymi przyjaciółmi lub wrogami? "Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera" to książka, która przedstawia życie Masy.

Jarosław Sokołowski czyli Masa zapamiętywał wszystkich, którzy wyrządzili mu w życiu jakąś krzywdę. Czy to znajomi ze szkoły, rodzina, lekarz, a może i ON sam: nie miał dla nikogo litości. Chciał jak najszybciej zrealizować swoją zemstę, jednocześnie nie czekał bezczynnie na odpowiedni moment! Przede wszystkim stał się zapaśnikiem, a potem gangsterem. Bez litości, bez wymówek i łaskawości. Masa ma wiele na sumieniu. W niniejszej publikacji zwierza się ze wszystkiego, co zrobił.

"Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera" to książka do bólu szczera, ukazuje najgorsze i najbardziej bolesne wspomnienia. Nie znajdziemy tutaj kłamstwa ani kolorowania rzeczywistości: Masa doskonale wie, że nie można już zmienić przeszłości. Mamy niepowtarzalną okazję dowiedzieć się wielu faktów, o których nie mieliśmy pojęcia. Ponadto to świetna okazja do zapoznania się z motywacją słynnego gangstera, jego trudnym życiem i decyzjami, które zmieniły na zawsze bieg życia wielu osób.

Jarosław Sokołowski "Masa" jest polskim przestępcą, a obecnie świadkiem koronnym. Kiedyś zajmował wysoką pozycję w gangu pruszkowskim.

Tagi: Literatura faktu biografie mafia historyczne masa

Kup książkę Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera

Urwane ślady
Janusz Szostak; 0
Okładka ksiązki - Urwane ślady

Zaginął, wyszła z domu, znaki szczególne, miała na sobie – codziennie widujemy takie ogłoszenia.Zwykle nie zwracamy na nie uwagi, bo przecież...

Gangsterskie egzekucje
Janusz Szostak; 0
Okładka ksiązki - Gangsterskie egzekucje

Książka „Gangsterskie egzekucje” Wydawnictwa Harde, jest efektem wielu lat dziennikarskiego śledztwa Janusza Szostaka. Autor przedstawia mafijne...

Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton