Masz wiadomość

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020-01-15
ISBN: 978-83-66278-85-1

Czy można spotkać miłość swojego życia na portalu randkowym?

Po siedmiu latach szczęśliwego związku Julia zostaje porzucona przez ukochanego tuż przed ślubem. Dziewczyna jest załamana i nie wierzy, że kiedykolwiek jeszcze będzie szczęśliwa, jednak za namową przyjaciółki zakłada konto na portalu randkowym i poznaje Adama – mężczyznę, który już dawno stracił zaufanie do płci przeciwnej oraz nadzieję, że kiedyś pozna tę jedyną, wyjątkową kobietę…
Gdy pewnego dnia na czacie otrzymuje krótkie, lecz intrygujące pytanie, Adam nie podejrzewa nawet, że ta jedna wiadomość zmieni całe jego życie. Czy wirtualne uczucie przetrwa, gdy Julia i Adam spróbują przenieść je do prawdziwego świata? A może ten romans był tylko żartem?

Masz wiadomość to wzruszająca i wyjątkowa opowieść o tym, że twój przepis na szczęście nie zawsze musi być jedyną słuszną drogą, żeby to szczęście osiągnąć… Miłość przychodzi niespodziewanie!

Kup książkę Masz wiadomość

Opinie o książce - Masz wiadomość

Książki Agaty Przybyłek mają to do siebie, że czyta się je jednym tchem. Autorkę odkryłam dzięki serii z domkami. Postanowiłam przeczytać kolejną jej powieść. „Masz wiadomość” to historia Julii i Adama. Julia właśnie zmuszona jest odwołać ślub, porzucona przez narzeczonego. Adam po nieudanym związku, stracił nadzieję, że pozna jeszcze kiedyś wartościową kobietę. Julia za namową przyjaciółki postanawia założyć konto na profilu randkowym.
Nie wiem czy kiedykolwiek korzystaliście z serwisów randkowych? Ja przyznam się Wam że tak. Tak poznałam swojego męża. Decyzji nie żałuję. Z wielką przyjemnością czytałam tę powieść. Odżyły wspomnienia. Czekanie na kolejną wiadomość, dreszczyk emocji, motyle w brzuchu. Historia Julii i Adama wydaje się idealna. Rozumieją się doskonale, wyznają podobnie wartości. Być może dla niektórych czytelników może być aż za idealnie, cukierkowo. Książka może wydawać się przesłodzona. Ale czy właśnie tak nie jest na początku znajomości?
Mi to nie przeszkadzało. Z ogromną ciekawością śledziłam losy tej dwójki. Ich pierwsze spotkanie.
Jeśli chodzi o zakończenie, to przyznam, że autorka bardzo mnie zaskoczyła. Tego się nie spodziewałam. Ale nie jestem rozczarowana.
Czy możemy przewidzieć co szykuje dla nas życie? Czasami nasze plany muszą zmienić się z dnia na dzień i nie mamy na to żadnego wpływu.
Spędziłam bardzo przyjemny czas przy tej obyczajówce. Świetna pozycja na oderwanie się na chwilę od naszej codzienności. Była to dla mnie dobra odskocznia.
Moja ocena 8/10

Julia i Adam to dwoje ludzi, ktorzy poznali sie na portalu randkowym. Oboje po nieudanych zwiazkach i raczej nie szukajacy milosci w internecie...a jednak...
Trudno mi ocenic ta ksiazke. Dalam 3/6 gdyz szukalam czegos lekkiego, niewymagajacego myslenia i skupienia sie, czegos co pozwoli odciazyc mozg od bardziej wymagajacych pozycji. I tak , to jest taka ksiazka. Bardzo mnie to cieszy. Jednak z dugiej strony za cukierkowa, landrynkowa i co jeszcze wolicie, jak dla mnie.
Nie byla zla ale czekalam na jakis zwrot akcji, cos sie moze wydarzy, moze jednak cos sprawi ze "zaskoczy" ale nie. Cukierkowe "spijanie z dziubkow" siegalo zenitu. Chwilami bylo bardzo meczace.
Ogolnie czyta sie szybko. Ogolnie polecam, gdyz jak mowie nie byla zla ale moze po prostu juz wyroslam z takich milosci dla nastolatek.
Duzym plusem jest zakonczenie, ono uratowalo ta powiesc !!!!

Avatar użytkownika - jjaworowska
Przeczytane:2020-11-30, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020,
Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2020-11-19, Ocena: 5, Przeczytałam, 2020,
Obrazki dla małych. Owoce. Play Doh.
Okładka ksiązki - Obrazki dla małych. Owoce. Play Doh.

Kolorowe ciastolinowe figurki Play-Doh pomogą w poznaniu podstawowych wyrazów, które twoje dziecko przyswaja w pierwszych latach swojego życia. Seria...

Moje pierwsze naklejki. W świecie zwierząt
Okładka ksiązki - Moje pierwsze naklejki. W świecie zwierząt

Moje pierwsze naklejki to 4 kolorowe, rozwijające zeszyty dla maluszków. W każdym zeszycie czekają: duże i okrągłe naklejki idealnie dopasowane do małych...