Masz wiadomość

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020-01-15
ISBN: 978-83-66278-85-1

Czy można spotkać miłość swojego życia na portalu randkowym?

Po siedmiu latach szczęśliwego związku Julia zostaje porzucona przez ukochanego tuż przed ślubem. Dziewczyna jest załamana i nie wierzy, że kiedykolwiek jeszcze będzie szczęśliwa, jednak za namową przyjaciółki zakłada konto na portalu randkowym i poznaje Adama – mężczyznę, który już dawno stracił zaufanie do płci przeciwnej oraz nadzieję, że kiedyś pozna tę jedyną, wyjątkową kobietę…
Gdy pewnego dnia na czacie otrzymuje krótkie, lecz intrygujące pytanie, Adam nie podejrzewa nawet, że ta jedna wiadomość zmieni całe jego życie. Czy wirtualne uczucie przetrwa, gdy Julia i Adam spróbują przenieść je do prawdziwego świata? A może ten romans był tylko żartem?

Masz wiadomość to wzruszająca i wyjątkowa opowieść o tym, że twój przepis na szczęście nie zawsze musi być jedyną słuszną drogą, żeby to szczęście osiągnąć… Miłość przychodzi niespodziewanie!

Kup książkę Masz wiadomość

Opinie o książce - Masz wiadomość

Książki Agaty Przybyłek mają to do siebie, że czyta się je jednym tchem. Autorkę odkryłam dzięki serii z domkami. Postanowiłam przeczytać kolejną jej powieść. „Masz wiadomość” to historia Julii i Adama. Julia właśnie zmuszona jest odwołać ślub, porzucona przez narzeczonego. Adam po nieudanym związku, stracił nadzieję, że pozna jeszcze kiedyś wartościową kobietę. Julia za namową przyjaciółki postanawia założyć konto na profilu randkowym.
Nie wiem czy kiedykolwiek korzystaliście z serwisów randkowych? Ja przyznam się Wam że tak. Tak poznałam swojego męża. Decyzji nie żałuję. Z wielką przyjemnością czytałam tę powieść. Odżyły wspomnienia. Czekanie na kolejną wiadomość, dreszczyk emocji, motyle w brzuchu. Historia Julii i Adama wydaje się idealna. Rozumieją się doskonale, wyznają podobnie wartości. Być może dla niektórych czytelników może być aż za idealnie, cukierkowo. Książka może wydawać się przesłodzona. Ale czy właśnie tak nie jest na początku znajomości?
Mi to nie przeszkadzało. Z ogromną ciekawością śledziłam losy tej dwójki. Ich pierwsze spotkanie.
Jeśli chodzi o zakończenie, to przyznam, że autorka bardzo mnie zaskoczyła. Tego się nie spodziewałam. Ale nie jestem rozczarowana.
Czy możemy przewidzieć co szykuje dla nas życie? Czasami nasze plany muszą zmienić się z dnia na dzień i nie mamy na to żadnego wpływu.
Spędziłam bardzo przyjemny czas przy tej obyczajówce. Świetna pozycja na oderwanie się na chwilę od naszej codzienności. Była to dla mnie dobra odskocznia.
Moja ocena 8/10

Przeczytane:2020-11-30, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020,
Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2020-11-19, Ocena: 5, Przeczytałam, 2020,

Książka, którą przeczytałam jednym tchem. Niesamowicie wciągająca opowieść. Zakończenie mnie bardzo zaskoczyło. Polecam !!!

Kto by się spodziewał?
Agata Przybyłek; 0
Okładka ksiązki - Kto by się spodziewał?

Trzeci tom bestsellerowego cyklu „Miłość i inne szaleństwa” to przezabawna opowieść o tym, że uciekając przed problemami, można czasem wpaść...

Bądź moim światłem
Agata Przybyłek; 0
Okładka ksiązki - Bądź moim światłem

Czy jeden spacer może zmienić całe życie? Ta historia poruszy wasze serca… Gdy Magda wraca do mieszkania w pewien listopadowy wieczór, miasto...

Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch