Masz wiadomość

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020-01-15
ISBN: 978-83-66278-85-1
Dodał/a opinię: Katarzyna Bębenek

Książki Agaty Przybyłek mają to do siebie, że czyta się je jednym tchem. Autorkę odkryłam dzięki serii z domkami. Postanowiłam przeczytać kolejną jej powieść. „Masz wiadomość” to historia Julii i Adama. Julia właśnie zmuszona jest odwołać ślub, porzucona przez narzeczonego. Adam po nieudanym związku, stracił nadzieję, że pozna jeszcze kiedyś wartościową kobietę. Julia za namową przyjaciółki postanawia założyć konto na profilu randkowym.
Nie wiem czy kiedykolwiek korzystaliście z serwisów randkowych? Ja przyznam się Wam że tak. Tak poznałam swojego męża. Decyzji nie żałuję. Z wielką przyjemnością czytałam tę powieść. Odżyły wspomnienia. Czekanie na kolejną wiadomość, dreszczyk emocji, motyle w brzuchu. Historia Julii i Adama wydaje się idealna. Rozumieją się doskonale, wyznają podobnie wartości. Być może dla niektórych czytelników może być aż za idealnie, cukierkowo. Książka może wydawać się przesłodzona. Ale czy właśnie tak nie jest na początku znajomości?
Mi to nie przeszkadzało. Z ogromną ciekawością śledziłam losy tej dwójki. Ich pierwsze spotkanie.
Jeśli chodzi o zakończenie, to przyznam, że autorka bardzo mnie zaskoczyła. Tego się nie spodziewałam. Ale nie jestem rozczarowana.
Czy możemy przewidzieć co szykuje dla nas życie? Czasami nasze plany muszą zmienić się z dnia na dzień i nie mamy na to żadnego wpływu.
Spędziłam bardzo przyjemny czas przy tej obyczajówce. Świetna pozycja na oderwanie się na chwilę od naszej codzienności. Była to dla mnie dobra odskocznia.
Moja ocena 8/10

Zobacz opinie o książce Masz wiadomość

Kup książkę Masz wiadomość

Bądź moim światłem
Agata Przybyłek; 0
Okładka ksiązki - Bądź moim światłem

Czy jeden spacer może zmienić całe życie? Ta historia poruszy wasze serca… Gdy Magda wraca do mieszkania w pewien listopadowy wieczór, miasto...

Siedem cudów
Agata Przybyłek; 0
Okładka ksiązki - Siedem cudów

Nadchodzi czas cudów. Tylko czy każdy może na nie liczyć? Ta książka to wyjątkowa opowieść o tym, co w życiu naprawdę ważne. Będzie chwilami lekko...