Autorami poszczególnych elementów pakietu edukacyjnego do matematyki dla szkół ponadgimnazjalnych są doświadczeni nauczyciele oraz metodycy z różnych ośrodków w kraju. Publikacje prezentują bardzo wysoki poziom zarówno merytoryczny, jak i dydaktyczny. Potwierdzeniem tego jest fakt, że podręczniki do klasy pierwszej i drugiej do zakresów podstawowego i rozszerzonego autorstwa Henryka Pawłowskiego otrzymały Certyfikat Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Pakiet edukacyjny do matematyki zawiera różnorodne materiały dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli. Naszym celem jest dostarczenie kompletnego zestawu, niezbędnego do prowadzenia lekcji. W efekcie ma się to przyczynić do rzetelnego przygotowania uczniów do matury.

Informacje dodatkowe o Matematyka 1 Zakres podstawowy. Zeszyt ćwiczeń dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum.:

Wydawnictwo: Operon
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-7461-119-7

Kup książkę Matematyka 1 Zakres podstawowy. Zeszyt ćwiczeń dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum.

Matematyka 1 Zakres podstawowy. Zeszyt ćwiczeń dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum. - opinie o książce

Matematyka Matura 2007 Testy Operon
Orlińska Marzena0
Okładka ksiązki - Matematyka Matura 2007 Testy Operon

Publikacje "Matura 2007. Testy dla maturzysty" w kilku prostych krokach pozwolą Ci na sprawdzenie wiedzy i powtórzenie materiału. Przy ich opracowaniu...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;