Matematyka 2 Zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony Linia 2 standardowa LO

Jak twierdzi sam autor, zbiór zadań jest przeznaczony �dla uczniów, którzy nie kochają matematyki�. Publikację przygotowano dla obu zakresów (trzy zbiory zadań w zestawie). Zbiór zawiera przede wszystkim zadania o treści odnoszącej się do życia codziennego. Wple-ciono w nie liczne ciekawostki i informacje z wielu dziedzin nauki. Pozwoli to zainteresować ucznia matematyką. Oprócz zadań prostych zbiór zawiera zadania o zwiększonym stopniu trudności oraz takie, które wymagają znajomości zagadnień z zakresu rozszerzonego. Każdy rozdział poprzedzony jest wstępem teoretycznym, który uzupełnia i porządkuje wiedzę ucz-nia. Publikacja zawiera również rozwiązania, odpowiedzi oraz wskazówki do wybranych, trudniejszych zadań.

Informacje dodatkowe o Matematyka 2 Zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony Linia 2 standardowa LO:

Wydawnictwo: Operon
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-7390-171-X

Kup książkę Matematyka 2 Zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony Linia 2 standardowa LO

Matematyka 2 Zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony Linia 2 standardowa LO - opinie o książce

Matematyka kl1 LO zbiór zad pod/roz 2linia
Pyrdoł Piotr0
Okładka ksiązki - Matematyka kl1 LO zbiór zad pod/roz 2linia

W ramach serii "Szkoła XXI" Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON proponuje zintegrowany zestaw dydaktyczny do nauki matematyki dla liceum ogólnokształcącego...

Matematyka 3 Zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony linia 2 standardowa LO
Pyrdoł Piotr0
Okładka ksiązki - Matematyka 3 Zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony linia 2 standardowa LO

Matematyka 3. Zakresy podstawowy i rozszerzony. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum. Linia 2 standardowa...