Menopauza. Zmiana na lepsze

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2019-03-08
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788327125392
Liczba stron: 213
Tytuł oryginału: Menopause. The Change for the Better
Tłumaczenie: Marta Komorowska

Ocena: 0 (0 głosów)

Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o menopauzie .

Menopauza to naturalny etap w życiu kobiety, choć każda z nas doświadcza jej na własny, niepowtarzalny sposób. Nie jest końcem aktywności, ale początkiem nowego. Jeśli poradzisz sobie ze zmianami, jakie niesie, i je zaakceptujesz, będziesz cieszyć się życiem, odnosić sukcesy, nawiązywać dobre relacje z ludźmi oraz budować silne związki.

Książka jest wspólnym dziełem ekspertów w dziedzinie medycyny klinicznej i naturalnej oraz społeczności skupionej wokół Henpicked, brytyjskiego portalu dla kobiet po 40. roku życia, skonsultowana przez polskiego ginekologa. Inspiracją do jej napisania były listy od czytelniczek oraz ich pytania dotyczące menopauzy.

Znajdziesz tu informacje, które pozwolą Ci przygotować się na nadchodzące zmiany, dowiesz się o różnych rodzajach wsparcia, od HTZ (hormonalnej terapii zastępczej) po metody alternatywne i naturalne, poznasz doświadczenia innych kobiet.

Stoisz u progu ważnego rozdziału w życiu i to od Ciebie zależy, jaki on będzie. Nadszedł czas, aby zmienić sposób myślenia o menopauzie, obalić mity, zapoznać się z faktami i rozmawiać na ten temat. CZAS NA NOWY POCZĄTEK!

Tagi: Psychologia poradniki menopauza

Kup książkę Menopauza. Zmiana na lepsze

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Menopauza. Zmiana na lepsze

Inne książki autora
Lubię liczyć. Tabliczka mnożenia. Na dobry początek
opracowanie zbiorowe; 0
Okładka ksiązki - Lubię liczyć. Tabliczka mnożenia. Na dobry początek

Z tą serią tabliczka mnożenia to pestka! Zeszyty ćwiczeń dla dzieci, które są dopiero na początku drogi z tabliczką mnożenia. Krótkie i proste...

Hiszpański. Krok po kroku. Nowa edycja bestsellera!
opracowanie zbiorowe; 0
Okładka ksiązki - Hiszpański. Krok po kroku. Nowa edycja bestsellera!

Nowe wydanie bestsellera! 8 godzin nagrań profesjonalnych lektorów! HISZPAŃSKI. Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka hiszpańskiego...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy