Menopauza. Zmiana na lepsze

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2019-03-08
Tytuł oryginału: Menopause. The Change for the Better
Tłumaczenie: Marta Komorowska

Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o menopauzie .

Menopauza to naturalny etap w życiu kobiety, choć każda z nas doświadcza jej na własny, niepowtarzalny sposób. Nie jest końcem aktywności, ale początkiem nowego. Jeśli poradzisz sobie ze zmianami, jakie niesie, i je zaakceptujesz, będziesz cieszyć się życiem, odnosić sukcesy, nawiązywać dobre relacje z ludźmi oraz budować silne związki.

Książka jest wspólnym dziełem ekspertów w dziedzinie medycyny klinicznej i naturalnej oraz społeczności skupionej wokół Henpicked, brytyjskiego portalu dla kobiet po 40. roku życia, skonsultowana przez polskiego ginekologa. Inspiracją do jej napisania były listy od czytelniczek oraz ich pytania dotyczące menopauzy.

Znajdziesz tu informacje, które pozwolą Ci przygotować się na nadchodzące zmiany, dowiesz się o różnych rodzajach wsparcia, od HTZ (hormonalnej terapii zastępczej) po metody alternatywne i naturalne, poznasz doświadczenia innych kobiet.

Stoisz u progu ważnego rozdziału w życiu i to od Ciebie zależy, jaki on będzie. Nadszedł czas, aby zmienić sposób myślenia o menopauzie, obalić mity, zapoznać się z faktami i rozmawiać na ten temat. CZAS NA NOWY POCZĄTEK!

Tagi: Psychologia poradniki menopauza

Kup książkę Menopauza. Zmiana na lepsze

Opinie o książce - Menopauza. Zmiana na lepsze

opracowanie zbiorowe; 0
Okładka ksiązki - Księgowania w układzie sprawozdawczości finansowej w jednostkach finansów publicznych

Poruszana w opracowaniu tematyka obejmuje zagadnienie ewidencji księgowej zachodzącej w budżecie oraz w jednostkach budżetowych i samorządowych zakładach...

Niderlandzki. Krok za krokiem. Nowa edycja bestsellera!
opracowanie zbiorowe; 0
Okładka ksiązki - Niderlandzki. Krok za krokiem. Nowa edycja bestsellera!

Nowa edycja bestsellera! 6 godzin nagrań profesjonalnych lektorów! NIDERLANDZKI. Krok za krokiem to kurs do kompleksowej nauki języka niderlandzkiego...

Wizna
Jacek Komuda