Microsoft Visual Studio 2008. Księga eksperta

Odkryj wspaniałe możliwości środowiska Visual Studio 2008 i twórz niezawodne aplikacje Jak optymalnie wykorzystać środowisko Visual Studio? Jak tworzyć wydajne aplikacje dla przedsiębiorstw? Jak wzbogacić środowisko programistyczne przy użyciu własnych dodatków?

Microsoft Visual Studio 2008 to nowoczesne środowisko programistyczne, które umożliwia bardziej precyzyjne i szybsze tworzenie niezawodnych aplikacji. W najnowszej wersji wprowadzono wiele poprawek w językach (takich jak zapytania w LINQ) oraz liczne nowości na platformie .NET. Usprawniono także dostępne narzędzia -- na przykład w programie Visual Studio Team System, pozwalającym na skuteczną pracę zespołową. Wprowadzono w nim możliwości profilowania wydajności i udoskonalono system kompilacji grupowej. Wśród nowych funkcji pojawiły się kreatory do wiązania danych, inteligentne znaczniki oraz narzędzia do zarządzania projektami.

"Microsoft Visual Studio 2008. Księga eksperta" stanowi kompletne i szczegółowe omówienie tego wyjątkowego środowiska programistycznego. Z podręcznika dowiesz się, jak tworzyć dodatki, makra i kreatory oraz jak zbudować aplikacje oparte na formularzach Windows i platformie WPF. Poznasz produkty z rodziny Visual Studio Team System, które umożliwiają wydajną pracę w zespole. Nauczysz się korzystać z narzędzi programistycznych platformy .NET, pracować z bazami danych i zarządzać zmianami w kodzie źródłowym. Środowisko Visual Studio 2008-12-07 -- rozwiązania i projekty Przeglądarki i eksploratory Tworzenie i wykorzystanie współużytkowanego kodu Korzystanie z narzędzi zwiększających produktywność Obiektowy model automatyzacji Tworzenie makr, kreatorów i dodatków Arkusze stylów Tworzenie aplikacji opartych na formularzach Windows Praca z bazami danych Dodawanie procesów do aplikacji Aplikacje biznesowe oparte na pakiecie Office Praca zespołowa i Visual Studio Team System Kontrolka kodu źródłowego

Wykorzystaj wiedzę ekspercką i zostań jeszcze bardziej profesjonalnym programistą!

Informacje dodatkowe o Microsoft Visual Studio 2008. Księga eksperta:

Microsoft Visual Studio 2008. Księga eksperta - opinie o książce

Microsoft Visual Studio 2005. Księga eksperta
Lars Powers, Mike Snell0
Okładka ksiązki - Microsoft Visual Studio 2005. Księga eksperta

Zwiększ swoją produktywność dzięki Visual Studio 2005 oraz Team System Kompletny przegląd środowiska Nowości w Visual Studio 2005 Praca zespołowa...