Misja. Polityczna biografia Andrzeja Dudy

Książka pt. Misja. Polityczna biografia Andrzej Dudy próbuje odpowiedzieć na pytanie - jak to możliwe? W jaki sposób człowiek nieznany, kreowany przez mainstreamowe media na trzeciorzędnego, "plastikowego", czy "teflonowego" polityka zdobywa w trakcie trwającej niespełna pół roku kampanii wyborczej zaufanie większości Polaków i mandat od narodu do sprawowania najważniejszej funkcji w państwie?

Wielu Polaków wciąż zadaje pytanie kim właściwie jest Andrzej Duda? Nie ulega wątpliwości, że jest to człowiek, który zrobił najbardziej spektakularną karierę polityczną w wolnej Polsce.

Autor niniejszej publikacji stawia sobie za cel prześledzenie przebiegu tej kariery od momentu przyjęcia propozycji posła Mularczyka i wejścia w skład grupy eksperckiej przygotowującej ustawę lustracyjną, przez samorząd krakowski, Kancelarię Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, z najdramatyczniejszymi momentami po katastrofie smoleńskiej, po parlament europejski i wreszcie urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Na każdym etapie politycznej drogi Andrzej Duda podkreśla, że podejmowane wyzwania i jego obecność w polityce zdeterminowane są przez pojęcia takie, jak SŁUŻBA, MISJA I POWOŁANIE.

Informacje dodatkowe o Misja. Polityczna biografia Andrzeja Dudy:

Wydawnictwo: 2 kolory