Misjonarka

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2017-10-19

Historia dwóch kobiet, które przeżyły jedno, wspólne życie, wcale tego nie pragnąc, a nawet o tym nie wiedząc.

Sylwester 2000 roku, na ulicach Monachium wiwatujący tłum, Eliza wraca myślami do czasu, gdy była młodą kobietą. Na Pomorzu pozostawiła wszystko co było jej drogie, dom, groby najbliższych i ukochanego mężczyznę.

Misjonarka Marianna, umiera w Afryce zarażona AIDS. Wzywa Elizę do siebie, aby mogły rozliczyć się ze swoim życiem i odkryć  rodzinną tajemnicę, która rozdzieliła je na wiele lat.

Przed laty książka ukazała się pod tytułem ,,Niemiecki taniec".

Maria Nurowska jest jedną z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich pisarek. Wydała ponad trzydzieści książek, m.in. ,,Hiszpańskie oczy", ,,Listy miłości", ,,Miłośnicę", fabularyzowaną biografię Krystyny Skarbek, opowieść o Ryszardzie Kuklińskim - ,,Mój przyjaciel zdrajca", ,,Księżyc nad Zakopanem", a w ostatnich latach ,,Drzwi do piekła", ,,Dom na krawędzi", ,,Wariatkę z Komańczy" i ,,Bohaterowie są zmęczeni". Jej książki zostały wydane w 23 krajach; w Niemczech, we Francji i w Chinach były bestsellerami.

Kup książkę Misjonarka

Opinie o książce - Misjonarka

Avatar użytkownika - kingaz86
kingaz86
Przeczytane:2019-01-24, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 w 2019,

Przed laty książka ukazała się pod tytułem ,,Niemiecki taniec".

Listy miłości
Maria Nurowska0
Okładka ksiązki - Listy miłości

Ile można mieć tożsamości? Czy zatajanie prawdy i podwójne życie nie kłócą się z prawdziwą miłością? Losy bohaterki Nurowskiej są niezwykle...

Hiszpańskie oczy
Maria Nurowska0
Okładka ksiązki - Hiszpańskie oczy

Annę i jej córkę poznajemy podczas wizyty u psychologa. Kobiety próbują rozwikłać problem Ewy - bulimię. Aby jednak dziewczyna mogła w pełni...