Misjonarka

Historia dwóch kobiet, które przeżyły jedno, wspólne życie, wcale tego nie pragnąc, a nawet o tym nie wiedząc.

Sylwester 2000 roku, na ulicach Monachium wiwatujący tłum, Eliza wraca myślami do czasu, gdy była młodą kobietą. Na Pomorzu pozostawiła wszystko co było jej drogie, dom, groby najbliższych i ukochanego mężczyznę.

Misjonarka Marianna, umiera w Afryce zarażona AIDS. Wzywa Elizę do siebie, aby mogły rozliczyć się ze swoim życiem i odkryć  rodzinną tajemnicę, która rozdzieliła je na wiele lat.

Przed laty książka ukazała się pod tytułem ,,Niemiecki taniec".

Maria Nurowska jest jedną z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich pisarek. Wydała ponad trzydzieści książek, m.in. ,,Hiszpańskie oczy", ,,Listy miłości", ,,Miłośnicę", fabularyzowaną biografię Krystyny Skarbek, opowieść o Ryszardzie Kuklińskim - ,,Mój przyjaciel zdrajca", ,,Księżyc nad Zakopanem", a w ostatnich latach ,,Drzwi do piekła", ,,Dom na krawędzi", ,,Wariatkę z Komańczy" i ,,Bohaterowie są zmęczeni". Jej książki zostały wydane w 23 krajach; w Niemczech, we Francji i w Chinach były bestsellerami.

Informacje dodatkowe o Misjonarka:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2017-10-19

Kup książkę Misjonarka

Misjonarka - opinie o książce

Świetna.Wciągnęła mnie bardzo.Nie mogłam doczekać się aby dowiedzieć się o losach małej Julii.

Rozczarowało mnie tylko zakończenie bo myślałam,że opiszą spotkanie matki z córką.A tu tylko,że matka zobaczyła swojá twarz z dzieciństwa na zdjęciu.A to była mała Julia.

Avatar użytkownika - kingaz86
kingaz86
Przeczytane:2019-01-24, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 w 2019,

Przed laty książka ukazała się pod tytułem ,,Niemiecki taniec".

Imię twoje
Maria Nurowska0
Okładka ksiązki - Imię twoje

Imię twoje..., pierwsza powieść "trylogii ukraińskiej" Marii Nurowskiej, której kontynuacją jest Powrót do Lwowa, to opowieść o odwadze i...

Rosyjski kochanek. Audiobook
Maria Nurowska0
Okładka ksiązki - Rosyjski kochanek.  Audiobook

Kiedy mnie pytają, o czym jest ta powieść, odpowiadam, że o trójkącie. On, ona i jej ciało. Julia gra z własnym ciałem, które zaniedbywane przez lata,...